اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی

اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی

دوره اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی ، وظایف مدیریتی را بررسی کرده و بر سطح نظارت تمرکز دارد. این اصول، عملکرد عمده مدیریت، برنامه ریزی، سازماندهی، کارکنان، رهبری و کنترل را پوشش داده و شامل تصمیم گیری، رفتار و انگیزه انسانی و نیروهای بیرونی است که بر مدیران امروز تاثیر می گذارد. اصول سرپرستی ، اصول اساسی زیرمجموعه روابط نظارت هستند که به مدیر کمک می کنند تا رابطه سازنده ای با کارکنان برقرار کند. اصول کلیدی توسعه نظارت شامل مدیریت ، تمرکز بر عملکرد به جای شخص و تمرکز بر آینده را در بر میگیرد.

برنامه آموزش اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی، فرصت های زیادی در اختیار سرپرستان و مدیران میگذارد تا در یادگیری مهارت های جدید و یا توسعه مهارت های موجود مهارت کسب کنند. بدین روش، مدیران تشویق می شوند تا با جدیت به آموزش های لازم پرداخته و دوره های پیشنهادی را پیگیری کنند. برای سرپرستان و مدیران با تجربه تر، دوره های زیادی در زمینه هایی مانند مهارت های بین فردی، توسعه سازمانی و مدیریت عملکرد وجود دارد. علاوه بر این، نحوه کسب موفقیت های فراتر از مهارت های فنی ، شناسایی سبک رهبری، به دست آوردن توانایی برای هدایت، نظارت و یا مدیریت، تغییرات برای انتقال به نقش خود، تصمیم گیری و ارتباط برقرار کردن، مدیریت اولویت ها و ایجاد فرهنگ پاسخگویی به مدیران آموزش داده میشود.

اهداف یادگیری آموزش اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی مواردی مانند درک واژگان مدیریتی، مفاهیم و اصولی که توسط تفکر انتقادی و ارتباط موثر اندازه گیری می شوند، فعالیت های نقش بازی کردن، مدل سازی عملکرد مدیریت و نظارت ، بحث در مورد مهارت های مدیریتی شامل تسلط بر حل مسئله و تصمیم گیری ،تعریف و بحث در مورد روند آتی مدیریت و شناسایی منافع برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت و کنترل در محیط های داخلی و بین المللی مدیریت را شامل میشود.

ثبت نام دوره اصول مدیریتی و سرپرستی مقدماتی

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس