اصول مدیریت کارآفرینی

مدیریت کارآفرینی ، برای ایجاد ذهنیت کارآفرینانه طراحی شده است تا از این طریق کارآفرینان، خود را برای شروع سرمایه گذاری های جدید و یا مدیریت شرکت های در حال رشد آماده کنند. برنامه مدیریت کارآفرینی بر نوآوری و خلاقیت، توانایی تشخیص، توسعه مهارت های تیم سازی، شرکت در فرصت های یادگیری تجربی، کار با شبکه ای از کارآفرینان موفق و رهبران کسب و کار، ارزیابی و استفاده از فرصت ها و مهارت در برنامه ریزی استراتژیک کسب و کار تمرکز دارد.

کارآفرینی در مورد غلبه بر ابهام، ریسک و شکست، پذیرش و یادگیری از آنهاست. آموزش مدیریت کارآفرینی به کشف و شناسایی بسیاری از زمینه های که کارآفرینی در آنها نمود میکند، میپردازد. این آموزش، کارآفرینان را برای شروع و موفقیت در سرمایه گذاری کارآفرینانه آماده کرده، به آنها امکان میدهد تا توانایی خود را برای پیدا کردن و ارزیابی فرصت های سرمایه گذاری جدید و همچنین سرمایه گذاری خلاقانه و حل مشکلات در موقعیت های بسیار سازمان یافته، نشان دهند. طیف گسترده موضوعات شامل در سرمایه گذاری های کارآفرینی شامل تولید ایده، تجزیه و تحلیل امکان سنجی، افزایش سرمایه، استراتژی های بازاریابی، مدل سازی مالی، جذب تیم توانمند، ایجاد ی فرهنگ و آماده سازی برای رشد است.

مدیران کارآفرینی فرصت ها را به شرکت ها و موسساتی تبدیل می کنند که بتوانند جهان را تغییر دهند. مفهوم کارآفرینی و مدیریت کاملا متفاوت از یکدیگر هستتند. کارآفرین کسب و کار معمولا با استفاده از فرصت و منابع موجود در دسترس ،ایده را به واقعیت تبدیل میکند، تیم مناسب ، سرمایه و مواد مورد نیاز برای تبدیل این ایده به واقعیت را جمع آوری می کند، مسئول تمام فعالیت های شرکت است ، تمام فعالیت های کارآفرینی کسب و کار را میداند، مجاز است که اشتباهات کند، نیاز به تحصیل در زمینه کاری خود دارد، در معرض خطر کسب و کار قرار دارد و مهمترین عاملی ست که بر هر یک از کارفرمایان کسب و کار تاثیر می گذارد.

ثبت نام دوره مدیریت کارآفرینی

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس