مقاله آموزش نرم افزار Flash CS6, CC

مقاله ای که در زیر مطالعه می نمایید با عنوان آموزش نرم افزار Flash CS6, CC ، از مرکز آموزش مجازی پارس گرد آوری و ارائه شده است.

مرکز آموزش مجازی پارس پیشنهادِ تکمیل دیدگاههای موجود بر اساس آموزش نرم افزار Flash CS6, CC را می نماید.

مقدمه نرم افزار flash
امروزه پیشرفت سریع فن آوری الکترونیک و علوم رایانه ای و به تبع آن طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای کاربردی قدرتمند توسط شرکتهای مختلف نرم افزاری در سراسر جهان کاربردهای متنوعی را برای رایانه در زمینه های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی به وجود آورده است. از جمله زمینه های با ارزش کاربردی نرم افزارهای رایانه ای می توان با استفاده از این سیستم های نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی در جهت مکانیزه شدن مدلهای واقعی علمی، اقتصادی، اجتماعی، آماری، اداری و ... اشاره کرد.
تا کنون بسته های نرم افزاری متنوعی در زمینه طراحی و پیاده سازی بانکهای اطلاعاتی توسط شرکتهای نرم افزاری مختلف طراحی و تولید شده اند که از جمله آنها نرم افزار access محصول شرکت Microsoft می باشد از این بسته نرم افزاری می توان برای طراحی و پیاده سازی انواع مختلف بانکهای اطلاعاتی استفاده کرد. مزیت ویژه این نرم افزار سهولت استفاده از آن از یک سود و قدرت و کارائی عملیاتی بالای آن از سوی دیگر می باشد.
نرم افزار flash یکی از تواناترین و پیشرفته ترین نرم افزارهای موجود در زمینه طراحی ساخت و ویرایش تصاویر و متحرک سازی کامپیوتر می باشد این نرم افزار همچنین می تواند در زمینه تولید و طراحی صفحات پیشرفته وب مورد استفاده قرار گیرد.

مقاله آموزش نرم افزار Flash CS6, CC

نرم افزار flash همچوون سایر نرم افزارهای شرکت macromedia می تواند تکنیکهای حرفه ای و پیشرفته به سادگی در اختیار کاربران قرار دهد با نرم افزار فلش می توان به سایت طراحی شده پویا نمائی و تعامل بخشید و دیگران را علاقمند به دیدار مجدد آن نحو فلش دارای قابلیتهای چشمگیری است که منحصر به خود آن است اگر سایت وبی را مشاهده نموده اید که در آن منوها در لحظه ای ظاهر می شوند که اشاره گر موس یک نقطه خاص را اشاره می کند احتمالا یک فیلم فلش می تواند باشد. در حقیقت فلش قادر می سازد که با حداقل امکانات بیشترین کارایی را داشته باشد. فلش حسنی دارد که تصاویری را که شما در فلش رسم می کنید به وسیله گرافیک برداری تولید می شود نه نقش بینی bitmap فایل های تصویر برداری خودش قابل مقیاس دهی هستند.
تصویرهای نقش بیتهادر مقیاسهای بالا حالت بلوکی به خود می گیرند اما ایراد عمده تصاویر برداری فلش در نمایش آن بوسیله یک برنامه خاص که معمولا flash player می باشد که تقریبا هر کسی آنرا در مرورگر وب خود نصب کرده است تصاویر فلش معمولا به صورت نقشی از فیلم فلش ذخیره می گردند و این فیلم فلش است که در صفحه وب قرار داده می شود. هنگامی که مرورگر وب شما با یک فیلم فلش در صفحه وب روبرو می شود به طور اتوماتیک اجرا گر فلش سود می شود به طوریکه فیلم و تصاویر موجود در آن مشاهده گردد. البته به مقدار کمی html نیز لازم است تا به صفحه وب افزوده شود اما فلش به طور خودکار مقدار لازم که html را در هنگام نشر فیلم تولید می کند.

نرم افزار Flash یکی از بهترین و محبوب ترین نرم افزارها برای ساخت انیمیشن های کارتونی دو بعدی، بازی های آنلاین، و بنرهای تبلیغاتی اینترنتی است. به همین دلیل هم هست که امروزه هر سایت اینترنتی را که باز کنید حداقل چند انیمیشن Flash در آن خواهید دید. از منو های سایت گرفته تا بنرهای تبلیغاتی. همچنین بیش از 90 درصد بازی های آنلاین توسط Flash ساخته میشوند. و تقریبا نیمی از کارتون ها و انیمیشن های دوبعدی با فلش طراحی میگردند.

مهم ترین ویژگی انیمیشن های فلش، استفاده از تصاویر برداری (Vector) میباشد. به همین دلیل حجم فایل های فلش نسبت به سایر فرمت های تصویری بسیار کمتر است. امکان کد نویسی آسان به زبان Action Script برای کنترل اشیا و تصاویر در انیمیشن، از دیگر قابلیت های منحصر به فرد فلش میباشد.

نرم افزار Flash یک نرم افزار چند رسانه ای است که به عنوان نرم افزاری برای طراحی انیمیشن با قابلیت فعل و انفعال با صفحات وب در میان کاربران شناخته می ‌شود. در دوره مقدماتی این آموزش، با محیط عمومی برنامه، تعاریف و تنظیمات پایه و روش‌ های ترسیم و ویرایش اشکال آشنا خواهید شد. علاوه بر این، مبانی رنگ آمیزی و کار با گرادیان‌‌ ها، ترسیم و ویرایش مسیر‌‌ها، کار با ابزارها، لایه‌‌ ها و فریم‌‌ ها و همچنین درج و ویرایش متن از جمله مباحث این دوره آموزشی است.
در دوره متوسط این آموزش شما نحوه ایجاد و ویرایش انواع Symbol‌‌ ها، قوانین وراثت و کار با دکمه ‌‌ها را فرا خواهید گرفت. علاوه بر این، روش ‌های مختلف ایجاد انیمیشن، کار با فیلترها و ماسک ‌‌ها و استفاده از فایل‌ های صوتی و ویدیویی از دیگر مطالبی است که در این دوره مورد بررسی قرار گرفته است. در دوره پیشرفته نیز پس از مطالعه روش ‌های انیمیشن سازی Motion Tween و IK ، اصول، مبانی و دستورات اسکریپت نویسی در Flash آموزش به زبان Action Script 3 بصورت کامل آموزش داده شده است.

دانش پذیر گرامی محتوای این دوره آموزشی با همکاری شرکت فنی مهندسی پرند تهیه و تدوین گردیده که با کیفیت بالا و در پکیج شرکت پرند عرضه می گردد.

ثبت نام دوره نرم افزار Flash CS6, CC

برچسب ها : انتشار دهنده: صادقیان|

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس