قوانین و مقررات

 

 

قوانین و مقررات

استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏‌های تشویقی سایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت  پارسیان دانش پندار علم گستر است. لازم به ذکر است که ثبت نام در سایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وبسایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر از سوی کاربر است.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت دانش پندار علم گستر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مالكیت معنوی
كلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالكیت معنوی سایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر متعلق به وبسایت دانش پندار علم گستر است. مشتری درک و موافقت می‌کند كه كلیه محتویات و موارد موجود در این موافقت‌نامه، سایر رویه‌ها و وب سایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر مانند سایر حقوق و قوانین مالكیت تحت حفاظت قوانین مختلف حق نشر، حق امتیاز و علامت تجاری در جمهوری اسلامی ایران است و سایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر صادرکننده امتیاز آن صریحاً تمامی حقوق مربوط به چنین مواردی را برای خود محفوظ می‌دارد. هیچ‌گونه امتیاز یا حقی تحت هرگونه حق نشر، امتیاز، علامت تجاری، علامت خدماتی یا حق مالكیت یا پروانه دیگر به وسیله این توافق‌نامه به مشترك واگذار نشده است.

 

نحوه فسخ خدمات

در صورت عدم رضایت کاربر از خدمات یا محصول دریافتی، مشتری می تواند با کارشناسان پشتیبانی تماس گرفته و دلایل خود را اعلام کند. علت عدم نارضایتی ایشان توسط تیم کارشناسان بررسی شده و در صورت رای به قابل قبول بودن نارضایتی کاربر، کلیه وجه پرداختی توسط وی مسترد می گردد.

بدیهی است که بازپرداخت وجه به کاربر، به معنی فسخ قرارداد بین کاربر و وبسایت توسعه آموزش های مجازی پارسیان دانش پندار علم گستر بوده و پس از آن، کاربر حق هیچ گونه ادعایی در خصوص استفاده از خدمات یا محصول دانش پندار علم گستر را نخواهد داشت.

برچسب ها : انتشار دهنده:

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس