پکیج ویژه آزمون های نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی


پکیج ویژه نظام مهندسی چیست؟ پکیج ویژه نظام مهندسی یک بسته کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. این پکیج در رشته های عمران (نظارت، اجرا و محاسبات)، مکانیک(نظارت و طراحی)، برق(نظارت و طراحی) و معماری(طراحی) طراحی گردیده است که شامل ویدیو های آموزشی اساتید برتر نظام مهندسی به همراه نمونه سوالات ادوار گذشته می باشد. درباره پکیج : آزمون نظام مهندسی سالی دو بار در شهریور و اسفند هر سال برگزار می شود . این آزمون در 7 رشته اصلی مرتبط با ساختمان و شهرسازی برگزار می شو...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

پکیج ویژه نظام مهندسی چیست؟

پکیج ویژه نظام مهندسی یک بسته کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. این پکیج در رشته های عمران (نظارت، اجرا و محاسبات)، مکانیک(نظارت و طراحی)، برق(نظارت و طراحی) و معماری(طراحی) طراحی گردیده است که شامل ویدیو های آموزشی اساتید برتر نظام مهندسی به همراه نمونه سوالات ادوار گذشته می باشد.

درباره پکیج :

آزمون نظام مهندسی سالی دو بار در شهریور و اسفند هر سال برگزار می شود . این آزمون در 7 رشته اصلی مرتبط با ساختمان و شهرسازی برگزار می شود . رشته های تاسیسات برقی ساختمان ، تاسیسات مکانیکی ساختمان ، عمران ، معماری ، ترافیک ، شهرسازی و نقشه برداری رشه ای اصلی این آزمون هستند . 
کلیه کارشناسانی که دارای مدرک مهندسی در هر یک از رشته های فوق هستند با گذشت سه سال از زمان فارغ التحصیلی مجاز به شرکت در این آزمونها هستند . برای اینکه مطمئن شوید مدرک شما با رشته های فوق مرتبط است می توانید به واحد عضویت سازمان نظام مهندسی استان خود مراجعه نمایید . تمامی استانهای کشور دارای سازمان نظام مهندسی هستند . .پس از آنکه مطمئن شدید رشته شما مورد قبول است و سه سال هم از زمان فارغ التحصیلی تان گذشته باید عضو سازمان شده و خود را برای آزمون دوره بعدی آماده کنید .

قبولی در این آزمون مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت با قبولی در این آزمون شما می توانید پروانه اشتغال بکار در حرفه مهندسان کسب نمایید و بواسطه آن به عنوان کارشناس سازمان نظام مهندسی در امور نظارت ساختمانها و یا طراحی و نظارت ساختمانهای استان خود فعالیت کنید . چنانچه اشتغال فعلی تان طوری است که اصلا و ابدا فرصت کار در زمینه جدید را ندارید می توانید به شرکت های حقوقی . معتبر سهمیه تان را اجاره دهید .و مبلغ خوبی را در ازای اجاره سالانه پروانه خود کسب نمایید . البته اگر بتوانید خودتان با پروانه تان کار کنید که خیلی بهتر است . بسیاری از دوستان و همکاران با ما تماس می گیرند و اظهار می دارند که مثلا 10 سال یا 15 سال از زمان فارغ التحصیلی شان گذشته ولی از وجود چنین سازمانی بی خبر بوده اند . 

این دوستان اغلب در رشته های برق و مکانیک در کارخانه ها و یا مکانهای صنعتی مشغول بکار هستند و حتی فرصت فکر کردن به کار جدید را هم نداشته اند و اکنون متوجه شده اند که از مزایا و قابلیت های مدرک مهندس شان استفاده نکرده اند . در صورتی که اگر کسی 10 سال پیش مدرک گرفته و به موقع در آزمون شرکت کرده بود اکنون حداقل کارشناس پایه دو بود و ارزش پروانه اش دو چندان شده بود .

 امکانات آموزشی این دوره عبارتند از:

آموزش: مطالب این دوره در 100 ساعت به صورت  بسته آموزشی از طریق ویدیوهای آموزشی  ارائه می گردد 

 

محتوایی که در پکیج ویژه نظام مهندسی ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های این دوره ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بدون شک در هیچ کجای کشور عزیزمان ارائه نمی شود ؛ مجموعه آموزش مجازی پارس افتخار دارد که محتوای آموزشی این مجموعه را  در اختیار شما قرار داده است.

چشم انداز پکیج ویژه نظام مهندسی 

قبولی در آزمون و دریافت مدرک نظام مهندسی

تفاوت این پکیج با پکیج مشابه دیگر موسسات

.اما پیشنهاد می شود جهت ارتقاء دانش خود و رسیدن به اهداف ویژه در زمینه پکیج ویژه نظام مهندسی در دوره های آموزشی تخصصی رشته خود شامل مهندسی معماری، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و ... نیز شرکت نمایید.

در پایان این دوره چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

 در پایان دوره ارتقای سطح دانش شما در زمینه پکیج ویژه نظام مهندسی است  که بارزترین اتفاق می باشد.مهم ترین مباحثی که با گذراندن این دوره به آنها دست خواهید یافت شامل:

  • یادگیری قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان
  • یادگیری منابع آزمون نظام مهندسی رشته برق
  • یادگیری منابع آزمون نظام مهندسی رشته معماری
  • یادگیری منابع آزمون نظام مهندسی رشته مکانیک
  • یادگیری منابع آزمون نظام مهندسی رشته عمران
برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

-پکیج ویژه آزمون مکانیک(طراحی و نظارت)

-پکیج ویژه آزمون عمران(نظارت، اجرا و محاسبات)

-پکیج ویژه آزمون معماری(طراحی)

پکیج ویژه آزمون برق(طراحی و نظارت)

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس