دوره آموزشی زبان انگلیسی مقدماتی

آموزش زبان انگلیسی مقدماتی


  زبان انگلیسی (English language)  یک زبان محاوره ای با ریشه ی غرب آلمان است که در قرون وسطی در بریتانیا مورد استفاده قرار گرفت. و امروزه زبان بین المللی دنیاست. در حال حاضر زبان انگلیسی در کشورهای انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزلند از زبان انگلیسی استفاده می شود . زبان انگلیسی ، سومین زبان زنده دنیاست که بعد از چینی و اسپانیایی ، بیشترین کاربران دنیا را به خود اختصاص داده است و همچنین  زبان رسمی اتحادیه اروپا و سازمان ملل است .  یادگیری زبان انگلیسی برای...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

 
زبان انگلیسی (English language) 

یک زبان محاوره ای با ریشه ی غرب آلمان است که در قرون وسطی در بریتانیا مورد استفاده قرار گرفت. و امروزه زبان بین المللی دنیاست. در حال حاضر زبان انگلیسی در کشورهای انگلستان ، کانادا ، استرالیا ، ایرلند ، نیوزلند از زبان انگلیسی استفاده می شود . زبان انگلیسی ، سومین زبان زنده دنیاست که بعد از چینی و اسپانیایی ، بیشترین کاربران دنیا را به خود اختصاص داده است و همچنین  زبان رسمی اتحادیه اروپا و سازمان ملل است . 

یادگیری زبان انگلیسی برای بعضی افراد کاری بسیار دشوار است و برای برخی دیگر بسیار ساده. دشواری یادگیری یک زبان ، بسیار نسبی است ، اما یادگیری زبان انگلیسی از دیگر زبان ها بسیار آسانتر است. دوره های آموزش زبان انگلیسی در موسسه آموزش مجازی پارس ، دوره های صد در صد کاربردی و مفید خواهد بود که در قالب بسته های آموزشی آنلاین ارایه می شود و ضمن اعطای مدرک معتبر دوره آموزشی زبان ، شما تمامی مهارت های زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت . 
  

آموزش زبان انگلیسی 

با توجه به تحقیقات زبان شناسی ، یادگیری زبان جدید برای یک فرد نرمال، احتیاج به 1100 ساعت آموزش دارد، یعنی هر فرد به طور معمول حدود 6 ماه زمان فشرده  نیاز دارد
که در حالت عادی بین 1 تا دو سال طول می کشد برای فراگیری مناسب زبان انگلیسی،  باید زمان کافی و منظم را به آن اختصاص دهید.


گرامر زبان انگلیسی 

قطعا نمی توان منکر اهمیت دستور زبان (grammer) ، در یادگیری هر زبانی شد. ممکن است یادگیری مکالمه زبان انگلیسی، روش مناسب و کارآمدی به نظر برسد، اما حقیقتا زمانیکه اولین جمله را به زبان دیگری بیان می کنید ، چیزی که مهارت شما را در یادگیری زبان دوم نشان می دهد، رعایت نکات دستوری و گرامر آن زبان است که متاسفانه بسیاری از فراگیران زبان انگلیسی آن را نادیده می گیرند. پکیج های آموزشی موسسه آموزش مجازی پارس شامل مباحث کامل گرامری می باشد که کاملا شما را به نکات دستوری زبان انگلیسی مسلط می سازد . 

 

4 مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی 

هنگامیکه اقدام به یادگیری زبان دیگری می کنیم به منظور برقراری ارتباط و مکالمه به چهار مهارت کلیدی نیاز داریم. در زمان یادگیری زبان مادری، در ابتدا فقط از طریق گوش دادن به کلمات و آواها یاد میگیریم که حرف بزنیم و مکالمه کنیم ، بعد از آن پس از یادگیری و آموزش لازم، موفق به خواندن کلمات شده و سرانجام می توانیم بنویسیم. این چهار مهارت اصلی در یاد گیری زبان انگلیسی نیز نقش کلیدی و مهمی دارند . 

 

Listening  | مهارت شنیداری 

در زبان انگلیسی این واژه به معنی دریافت کلمات از طریق گوش ها اطلاق می شود. این فرآیند شامل شناسایی کلمات و صداهای شنیده شده و مطابقت آنها با لغات و جملات می باشد . هنگامی که به مکالمات انگلیسی گوش فرا می دهیم ، از گوش ها جهت فرآیند شنیدن و تشخیص کلمات ( حروف ، تلفظ ، فشار ، مکث ) استفاده کرده و از مغز برای تبدیل صداهای شنیده شده به پیام مورد نظر گوینده و دریافت معنی کمک می گیریم .

در یادگیری زبان انگلیسی مانند یادگیری هر زبان دیگری گوش دادن فعال نیاز به تمرکز و توجه دارد . این مهارت نیازمند تمرین و تکرار بیشتر است . علاوه بر این تعیین تمرینات مناسب مهارت شنیدن ، باعث تقویت لغات انگلیسی وتمیزدادن کلمات از یکدیگر می شود.  کسانی که  تمرکز پایینی  دارند ، معمولا شنونده های ضعیفی به حساب می آیند،  تقویت این مهارت از طریق شنیدن و گوش کردن فعال به مطالب متنوع انگلیسی امکان پذیر است.

بنابراین برای دست یافتن به مهارت مکالمه ی روان باید listening | مهارت شنیدن خود را تقویت کنید . تقویت مهارت شنیداری در یادگیری زبان انگلیسی نه تنها در فهم مطالب مفید است بلکه در برقرای ارتباط بهتر با افراد کمک می کند. تقویت این مهارت منجر به تقویت تلفظ کلمات ، ادای جملات و رعایت استرس ( فشار روی حرف های کلمات ) خواهد شد . تقویت مهارت شنیداری ، زندگی شخصی افراد را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. کسب امتیازات مطلوب در دانشگاه و محیط های کار وبه طور کلی بالا بردن سطح کیفی زندگی با تقویت مهارت های شنیداری امکان پذیراست .  

 

Speaking | مهارت گفتاری 

این مهارت به معنی نمایش و گفتار زبان انگلیسی از طریق دهان و همچنین به عنوان یک مهارت شفاهی به حساب می آید . این مهارت همانند چهار مهارت دیگر پیچیده بوده و دلالت بر تلفظ مناسب لغات به تنهایی دارد . برای برقراری ارتباط و صحبت کردن ، با استفاده از لبها ، حنجره ، دندان صداهای مشخصی را تولید می کنیم  که مخاطب با شناخت و پی بردن به این آواها و صداها و مطابقت آن با لغات و جملات قادر به درک منظور گوینده خواهد شد . 

مکالمه به زبان انگلیسی حداقل به یک شنونده نیاز دارد . هنگامیکه دو نفر یا تعداد بیشتری با یکدیگر صحبت می کنند به صحبتهای مابین این افراد مکالمه و یا دیالوگ گفته می شود. در این مکالمات منظور براحتی از یک فرد به دیگران انتقال پیدا می کند . به طور کلی در یادگیری زبان انگلیسی سه حالت گفتاری وجود دارد : تقابلی ، نیمه تقابلی ، غیر تقابلی

شرایط گفتاری | SPEAKING  تقابلی، مشتمل بر مکالمه های رو در رو واز طریق تماسهای تلفنی می باشد که امکان درخواست شفاف سازی ، تکرار ، تلفظ آرامتر و .. از مخاطب برای شنونده وجود دارد ، حال آنکه در شرایط نیمه تقابلی مخاطب امکان هیچگونه تفسیر و درخواستی از گوینده را ندارد مثلا در سخنرانیها ، شخص سخنران یا گوینده هیچ گونه شانسی برای دیدن مخاطبان از نزدیک و یا درک حالات چهره ی آنها نخواهد داشت .

در شرایط غیر تقابلی مانند سخنرانیهای یا برنامه های ضبط شده امکان هیچگونه اظهار نظری وجود ندارد . و نهایتا مهارت گفتاری می تواند به صورت رسمی و یا غیر رسمی باشد. محاوره های غیر رسمی معمولا به مکالمات رد و بدل شده بین اعضای خانواده و یا دوستان و افرادی که به خوبی می شناسیم اطلاق می شود . شرایط گفتاری در شرایط کاری و یا آکادمیک حالت رسمی مهارتهای گفتاری محسوب می شود.


مهارت خواندن | READING 


این مهارت در زبان انگلیسی شامل توانایی خواندن مناسب و درک متون می باشد . این مهارت می تواند در ساخت لغت های جدید و افزایش دامنه ی لغات نقش کمک کننده داشته باشد که این مسئله در یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید می باشد و یا به عبارت دیگر READING به فرآیند خواندن مجموعه ای از حروف نوشته شده و اختصاص دادن معانی به آنها می باشد . هنگامیکه در حال خواندن متنی هستیم ، چشمها ،علامات نوشته شده را دریافت کرده و مغز به صورت همزمان آنها را تبدیل به لغات و یا جملات با معانی خاص می کند . در زبان انگلیسی READING  و داشتن توانایی در آن یکی از اصول زیربنایی یادگیری زبان آموزیست . 


WRITING | مهارت نوشتن 

یکی از مهارت های خلاقانه در زبان انگلیسی ، مهارت نوشتن می باشد که سخت ترین و پیچیده ترین مهارت در زبان انگلیسی به شمار میرود . این پیچیدگی شامل حال انگلیسی زبانان نیز می شود. این مهارت نیاز به فکر و ساخت مفاهیم داشته و همچنین تسلط کامل به گرامر (دستورزبان انگلیسی ) را می طلبد. برای نوشتن یک متن واضح و سلیس ، لازم است که اصول زبان انگلیسی را به صورت کامل فرا بگیریم. این 4 مورد مهارت های کلی زبان انگلیسی نامیده شده و همیشه در یادگیری  زبان خارجی قبل از هر چیز باید به این 4 مورد تسلط کافی پیدا کرد . 

مرکز آموزش مجازی پارس ارائه دهنده ی دوره های آموزش زبان انگلیسی در قالب بسته های آموزشی و آنلاین بوده و با بهره گیری از به روزترین متدهای آموزشی شما را تا یادگیری کامل زبان همراهی خواهد کرد . این مرکز بعد از اتمام دوره ضمن اعطای مدرک معتبر، کلیه ی اطلاعات و مهارت های یادگیری زبان انگلیسی را در اختیار دانش پذیران قرار می دهد. برای اینکه بتوانید زبان انگلیسی را به طور کامل فرا بگیرید بایستی به مهارتهای خواندن ، صحبت کردن ، شنیدن ، درک مطلب و نوشتن مسلط شوید . 

برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

  • Reading Real2
  • writing Real2
  • Listening & speaking Real2
  • Basic Vocab
  • Basic Grammar
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس