آموزش مجازی پارس
0913-000-1866
مشاوره رایگان

سوالات شما

مکانی برای یافتن و یا ارسال سوالات شما

ثبت نظر شما
تیم تحقیق و توسعه
آیا امکان ثبت نام بصورت اعتباری هم میسر هست؟ چک؟

کارشناس

بله . به صورت توافقی مقداری از مبلغ را به صورت نقد ، و مابقی را به صورت چک میتوانید پرداخت نمایید.

آقای الناز
نحوه آموزش در مرکز به چه صورت است؟

کارشناس

شما پس از ثبت نام در یکی از رشته های مرکز بسته آموزشی دوره خود را درب منزل تحویل میگیرید و شهریه دوره  را به صورت آنلاین هم پرداخت نمایید. پس از مطالعه جزوات و منابع درسی رشته خود، در آزمون آنلاین موجود در بسته ها و یا آزمون آنلاین سامانه شرکت کرده تا ارزشیابی شوید پس ازقبولی در آزمون، گواهینامه شما صادر و با پست ارسال می گردد.

آقای الناز
برای افراد خارج از کشور چگونه می توان ثبت نام انجام داد؟

کارشناس

افراد خارج از کشور می توانند از طریق واریز وجه به حساب  ۱۲۵۹۳۴۶۰/۵۷ ویزا کارت و ارایه رسید آن به موسسه نسبت به ثبت خود اقدام کنند، محتوای آموزشی آنها از طریق ایمیل بلافاصله به دستتان می رسد و بسته فیزیکی نیز به آدرس یکی از اقوام ایشان در ایران ارسال می شود و یا با هزینه مجزا به هر کجا در سراسر دنیا ، که خواستید ارسال خواهد شد .

آقای الناز
آیا این آموزشها فقط برای شهر اصفهان در نظر گرفته شده است؟

کارشناس

خیر. این مرکز برای سراسر کشور خدمات آموزشی ارائه می کند، ضمنا فارسی زبانان( ایرانی و غیر ایرانی ) در خارج و داخل کشور هم می توانند از این دوره ها استفاده کنند و گواهی نامه پایان دوره بگیرند.

آقای الناز
اعتبار مدارک شما در چه حد است؟

کارشناس

مرکز پارس دارای اعتبارات و مجوزات به شرح زیر می باشد:

1) اخذگواهی ثبت در وب سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 0392110125

مورخ 92/08/15 به نشانیwww.samandehi.ir

2) تایید صلاحیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه های آموزش دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریتی، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی در رشته های برق و الکترونیک، ساختمان، مصالح و فرآورده های ساختمانی، صنایع شیمیایی و پلیمر، خوراک و فرآورده های کشاورزی، پوشاک و فرآورده های نساجی و الیاف، مهندسی پزشکی و مخابرات درسطح ملی به شماره 84172 مورخ  93/11/04

3)اخذ نماداعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت وزارت صنعت ،معدن و تجارت به نشانیwww.enamad.ir

4)اخذ مجوز فعالیت از سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه امور مالی و بازرگانی ، هنر و فناوری اطلاعات

5)اخذ مجوز نشر، مجوز میراث فرهنگی، کارمندان دولت و …

دوره های مرکز کوتاه مدت و مدارک آن نیز جزو مدارک کوتاه مدت محسوب میشود.مانند مدارک فنی حرفه ای که البته ترجمه آن را دادگستری انجام می دهد و وزارت خارجه مهر می کند .در ضمن این مدارک قابل معادل سازی با مدارک دانشگاهی نمی باشد.برای اطلاعات بیشتر به قسمت اعتبارات و مجوزات سایت مراجعه نمایید که البته شما می توانید گواهینامه های معتبر دیگری که از سازمان های بین المللی معتبر جهان صادر می شوند و نیز مانند آنچه در سایت آمده است نیز دریافت نمایید.اینجا کلیک کنید.

ضمنا اعتبار این مرکز و مدارک آن به تایید کارشناس رسمی دادگستری نیز رسید است همچنین این مراکز با معتبرترین مراکز علمی دنیا در کشورهای چون آلمان، انگلستان ، کانادا و استرالیا قرارداد همکاری دارد ، جهت اطلاعات بیشتر به قسمت مجوزات مرکز پارس مراجعه نمایید

آقای الناز
فرق شما با سایر مراکز آموزش مجازی چیست؟

کارشناس

بعضی از این مراکز از هیچ ارگانی مجوز ندارند و مدارک آنها جعلی است و بی اعتبار است و حتی برخی از آنها مدارک آکادمی های بین امللی را جعل می کنند و سایر مراکز دیگر نیز مجوزی که گرفته اند هرگز به اندازه ی مرکز پارس معتبر نیستند و مدارک آنها بسیار کم اعتبار است و از دانشپذیران عزیز تقاضا داریم به دقت به مجوزات مرکز آموزش مجازی دقت کنند و فریب تبلیغات دورغین این افراد سودجو را نخورند.

آقای الناز
این آموزش های ضمن خدمت شما در ادرات معادل چه مقطع تحصیلی می باشد؟ و آیا این آموزشها ضمن خدمت محسوب می شود؟

کارشناس

مدارک دوره های کوتاه مدت شبیه به دوره های آموزشی فنی و حرفه ایی است، معادل هیچ مدرکی مانند کاردانی و کارشناسی و یا کارشناسی ارشد نیست یک مدرک مهارتی است که ثابت می کنند شما تخصص خاصی را دارا می باشید و دقیقا جز مدارک ضمن خدمت محسوب می شود.

آقای الناز
اگر دوره ای در سایت موجود نباشد می توان گواهینامه آنرا به مرکز شما درخواست داد؟

کارشناس

بله، به صورت یک ایمیل در خواست خود را برای مدیر مرکز management@eleranpars.org ارسال کنید و آن دوره در صورت مناسب بودن طراحی شده و به لیست دوره های مرکز اضافه می شود.

آقای الناز
روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟

کارشناس

در روش الکترونیکی یا مجازی دانشپذیر کتب و جزوات مربوط به دوره خود را به صورت EBOOK یا همان فایلهای پی دی اف دریافت میکند. دانشپذیر این جزوات و منابع و فایلهای مولتی مدیا را مطالعه و مشاهده می نماید و بعد از آن در آزمون آنلاین شرکت می کنید . ضمنا دوره های مولتی مدیا و فیلم نیز در برخی دوره ها موجود است.اساتید مربوطه پس از بررسی آزمون نمره را به همکاران ما اعلام می نمایند و در صورت قبولی، گواهینامه برای دانشپذیر صادر و ارسال میگردد.

آقای الناز
مدت زمان هر دوره چقدر طول میکشد؟

کارشناس

مدت زمان پیش بینی شده برای شرکت در آزمون و یا ارائه مقاله جهت ارزشیابی سه ماه است که شما پس از آن زمان و قبولی ، گواهینامه خود را دریافت خواهید کرد .

آقای الناز
ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟

کارشناس

هر دوره آموزشی یک مدرس و پشتیبان مربوط به خود دارد که این افراد از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان عالی رتبه دانشگاه ها می باشند. هر دوره مدت ساعت مشخص شده ای دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس جزوات پایه آن تهیه گشته و در کنار آن فایلهای مولتی مدیا شامل فایل صوتی تدریس اساتید مربوطه و فیلم آنها ارائه میگردند. دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورند.

آقای الناز
آیا یک نفر میتواند همزمان در چند رشته ثبت نام نماید؟

کارشناس

بله، هر شخص می تواند در هر تعداد رشته که مایل باشد ثبت نام و پس از دریافت بسته آزمون و شرکت در آزمون آنلاین و قبولی در آزمون دوره های مربوطه گواهینامه دریافت نماید.

آقای الناز
آیا اگر در آزمون آنلاین قبول نشدم باید دوباره باید ثبت نام کنم؟

کارشناس

خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید بایدمحتوای دوره را مطالعه و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت کنید. در سامانه lms سه آزمون تستی برای شما فعال است . چنانچه در هیچ یک از آزمونها نتوانید نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرید و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما وتسلط بر محتوای آموزشی طبق در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

آقای الناز
اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟

کارشناس

شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

آقای الناز
روش یادگیری دوره های عملی چگونه است ؟

کارشناس

همه ی دوره ها علمی از دو قسمت علمی و تئوری تشکیل می شود و مثلا دوره ی مانند بازرسی جوش هر چند که مباحث عملی در آن وجود دارد اما قسمت تئوری آن نیز بسیار پر محتوا است، از این رو مرکز پارس کلیه ی مباحث قسمت تئوری را آموزش می دهد و مباحث عملی آنرا در صورت درخواست جمعی از دانش پذیران برگزار خواهد کرد البته در مدارک صادره عنوان بحث فقط تئوری گفته نمی شود.

آقای الناز
برخی از دوره ها کتابهایش در بازار است آیا با خواندن آن کتابها دیگر احتیاجی به گذراندن دوره های مشابه نیست؟

کارشناس

تمام مباحث علمی دنیا، چه در مرکز پارس و چه در سایر مراکز علمی همگی بحث مشترکی دارند، اما این به آن معنی نیست که با خواندن یک کتاب می توان کل دوره را آموزش دید، بلکه مطالعه مباحث دوره بسیار مفید برای کاربران است.

آقای الناز
گواهینامه های شما مورد تایید کجاست؟

کارشناس

مرکز پارس دارای مجوزات متعدد به شرح آنچه در اعتبارات و مجوزات مرکز می بینید می باشد در نتیجه گواهینامه های صادره این مرکز مورد تایید کلیه نهادهای صادر کننده مجوز برای مرکز می باشد.

آقای الناز
مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چه میزان است؟

کارشناس

از زمانی که شما درآزمون آنلاین شرکت کردید  حداقل سه هفته و حداکثر دو هفته بعد گواهینامه شما ارسال میگردد.

آقای الناز
این مدارک برای استخدام معتبر است؟

کارشناس

مدارک مرکز پارس در سطح مدارک کوتاه مدت است. مانند مدارک فنی حرفه ای.تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت گرفته از سازمان خود پرسو جو کنید.

آقای الناز
آیا این مدارک معادل با دیپلم و یا لیسانس در نظر گرفته می شود؟

کارشناس

مدارک مرکز پارس مربوط به دوره های کوتاه مدت می باشد و معادل مدارک آموزش پرورش، دیپلم و یا مدارک دانشگاهی نمی باشد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
۰۳۱-۹۵۰۲۲۴۴۴-۸
info@elearnpars.org