ثبت نظر شما
 • از کجا می توانیم کد رهگیری بسته آموزشی خود را بدست بیاورم؟

  از کجا می توانیم کد رهگیری بسته آموزشی خود را بدست بیاورم؟ میلاد صادقیان از کجا می توانیم کد رهگیری بسته آموزشی خود را بدست بیاورم؟
  جواب کارشناس :

  باسلام

  کاربرگرامی میتوانید با واردشدن به قسمت پشتیبانی برای واحد ارسال تیکت بزنید و کد رهگیری بسته خود را دریافت کنید.

  باتشکر

 • آیا امکان ثبت نام بصورت اعتباری هم میسر هست؟ مثلا به صورت چک؟

  آیا امکان ثبت نام بصورت اعتباری هم میسر هست؟ مثلا به صورت چک؟ امیر عسکری آیا امکان ثبت نام بصورت اعتباری هم میسر هست؟ مثلا به صورت چک؟
  جواب کارشناس :

  بله . به صورت توافقی مقداری از مبلغ را به صورت نقد ، و مابقی را به صورت چک میتوانید پرداخت نمایید.

 • نحوه آموزش در مرکز به چه صورت است؟

  نحوه آموزش در مرکز به چه صورت است؟ تیم آموزش نحوه آموزش در مرکز به چه صورت است؟
  جواب کارشناس :

  شما پس از ثبت نام در یکی از رشته های مرکز بسته آموزشی دوره خود را درب منزل تحویل میگیرید و شهریه دوره  را به صورت آنلاین هم پرداخت نمایید. پس از مطالعه جزوات و منابع درسی رشته خود، در آزمون آنلاین موجود در بسته ها و یا آزمون آنلاین سامانه شرکت کرده تا ارزشیابی شوید پس ازقبولی در آزمون، گواهینامه شما صادر و با پست ارسال می گردد.

 • برای افراد خارج از کشور چگونه می توان ثبت نام انجام داد؟

  برای افراد خارج از کشور چگونه می توان ثبت نام انجام داد؟ تیم آموزش برای افراد خارج از کشور چگونه می توان ثبت نام انجام داد؟
  جواب کارشناس :

  افراد خارج از کشور می توانند از طریق واریز وجه به حساب  ۱۲۵۹۳۴۶۰/۵۷ ویزا کارت و ارایه رسید آن به موسسه نسبت به ثبت خود اقدام کنند، محتوای آموزشی آنها از طریق ایمیل بلافاصله به دستتان می رسد و بسته فیزیکی نیز به آدرس یکی از اقوام ایشان در ایران ارسال می شود و یا با هزینه مجزا به هر کجا در سراسر دنیا ، که خواستید ارسال خواهد شد .

 • آیا این آموزشها فقط برای شهر اصفهان در نظر گرفته شده است؟

  آیا این آموزشها فقط برای شهر اصفهان در نظر گرفته شده است؟ تیم آموزش آیا این آموزشها فقط برای شهر اصفهان در نظر گرفته شده است؟
  جواب کارشناس :

  خیر. این مرکز برای سراسر کشور خدمات آموزشی ارائه می کند، ضمنا فارسی زبانان( ایرانی و غیر ایرانی ) در خارج و داخل کشور هم می توانند از این دوره ها استفاده کنند و گواهی نامه پایان دوره بگیرند.

 • اعتبار مدارک شما در چه حد است؟

  اعتبار مدارک شما در چه حد است؟ تیم آموزش اعتبار مدارک شما در چه حد است؟
  جواب کارشناس :

  مرکز پارس دارای اعتبارات و مجوزات به شرح زیر می باشد:

  1) اخذگواهی ثبت در وب سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 0392110125

  مورخ 92/08/15 به نشانیwww.samandehi.ir

  2) تایید صلاحیت آموزشی از سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه های آموزش دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریتی، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی در رشته های برق و الکترونیک، ساختمان، مصالح و فرآورده های ساختمانی، صنایع شیمیایی و پلیمر، خوراک و فرآورده های کشاورزی، پوشاک و فرآورده های نساجی و الیاف، مهندسی پزشکی و مخابرات درسطح ملی به شماره 84172 مورخ  93/11/04

  3)اخذ نماداعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت وزارت صنعت ،معدن و تجارت به نشانیwww.enamad.ir

  4)اخذ مجوز فعالیت از سازمان فنی و حرفه ای کشور در زمینه امور مالی و بازرگانی ، هنر و فناوری اطلاعات

  5)اخذ مجوز نشر، مجوز میراث فرهنگی، کارمندان دولت و …

  دوره های مرکز کوتاه مدت و مدارک آن نیز جزو مدارک کوتاه مدت محسوب میشود.مانند مدارک فنی حرفه ای که البته ترجمه آن را دادگستری انجام می دهد و وزارت خارجه مهر می کند .در ضمن این مدارک قابل معادل سازی با مدارک دانشگاهی نمی باشد.برای اطلاعات بیشتر به قسمت اعتبارات و مجوزات سایت مراجعه نمایید

 • فرق شما با سایر مراکز آموزش مجازی چیست؟

  فرق شما با سایر مراکز آموزش مجازی چیست؟ تیم آموزش فرق شما با سایر مراکز آموزش مجازی چیست؟
  جواب کارشناس :

  بعضی از این مراکز از هیچ ارگانی مجوز ندارند و مدارک آنها جعلی است و بی اعتبار است و حتی برخی از آنها مدارک آکادمی های بین امللی را جعل می کنند و سایر مراکز دیگر نیز مجوزی که گرفته اند هرگز به اندازه ی مرکز پارس معتبر نیستند و مدارک آنها بسیار کم اعتبار است و از دانشپذیران عزیز تقاضا داریم به دقت به مجوزات مرکز آموزش مجازی دقت کنند و فریب تبلیغات دورغین این افراد سودجو را نخورند.

 • اگر دوره ای در سایت موجود نباشد می توان گواهینامه آنرا به مرکز شما درخواست داد؟

  اگر دوره ای در سایت موجود نباشد می توان گواهینامه آنرا به مرکز شما درخواست داد؟ تیم آموزش اگر دوره ای در سایت موجود نباشد می توان گواهینامه آنرا به مرکز شما درخواست داد؟
  جواب کارشناس :

  بله، به صورت یک ایمیل در خواست خود را برای مدیر مرکز management@eleranpars.org ارسال کنید و آن دوره در صورت مناسب بودن طراحی شده و به لیست دوره های مرکز اضافه می شود.

 • روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟

  روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟ تیم آموزش روش تحصیل در این روش (مجازی) چگونه است؟
  جواب کارشناس :

  در روش الکترونیکی یا مجازی دانشپذیر کتب و جزوات مربوط به دوره خود را به صورت EBOOK یا همان فایلهای پی دی اف دریافت میکند. دانشپذیر این جزوات و منابع و فایلهای مولتی مدیا را مطالعه و مشاهده می نماید و بعد از آن در آزمون آنلاین شرکت می کنید . ضمنا دوره های مولتی مدیا و فیلم نیز در برخی دوره ها موجود است.اساتید مربوطه پس از بررسی آزمون نمره را به همکاران ما اعلام می نمایند و در صورت قبولی، گواهینامه برای دانشپذیر صادر و ارسال میگردد.

 • مدت زمان هر دوره چقدر طول میکشد؟

  مدت زمان هر دوره چقدر طول میکشد؟ تیم آموزش مدت زمان هر دوره چقدر طول میکشد؟
  جواب کارشناس :

  مدت زمان پیش بینی شده برای شرکت در آزمون و یا ارائه مقاله جهت ارزشیابی سه ماه است که شما پس از آن زمان و قبولی ، گواهینامه خود را دریافت خواهید کرد .

 • ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟

  ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟ تیم آموزش ساختار دوره های آموزشی چگونه است؟
  جواب کارشناس :

  هر دوره آموزشی یک مدرس و پشتیبان مربوط به خود دارد که این افراد از اساتید دانشگاه و فارغ التحصیلان عالی رتبه دانشگاه ها می باشند. هر دوره مدت ساعت مشخص شده ای دارد که بر اساس استاندارد آموزش مجازی تعیین شده است و بر همین اساس جزوات پایه آن تهیه گشته و در کنار آن فایلهای مولتی مدیا شامل فایل صوتی تدریس اساتید مربوطه و فیلم آنها ارائه میگردند. دانشپذیر می تواند با مطالعه جزوات آمادگی لازم را برای انجام آزمون بدست آورند.

 • آیا یک نفر میتواند همزمان در چند رشته ثبت نام نماید؟

  آیا یک نفر میتواند همزمان در چند رشته ثبت نام نماید؟ تیم آموزش آیا یک نفر میتواند همزمان در چند رشته ثبت نام نماید؟
  جواب کارشناس :

  بله، هر شخص می تواند در هر تعداد رشته که مایل باشد ثبت نام و پس از دریافت بسته آزمون و شرکت در آزمون آنلاین و قبولی در آزمون دوره های مربوطه گواهینامه دریافت نماید.

 • آیا اگر در آزمون آنلاین قبول نشدم باید دوباره باید ثبت نام کنم؟

  آیا اگر در آزمون آنلاین قبول نشدم باید دوباره باید ثبت نام کنم؟ تیم آموزش آیا اگر در آزمون آنلاین قبول نشدم باید دوباره باید ثبت نام کنم؟
  جواب کارشناس :

  خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید بایدمحتوای دوره را مطالعه و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت کنید. در سامانه lms سه آزمون تستی برای شما فعال است . چنانچه در هیچ یک از آزمونها نتوانید نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرید و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما وتسلط بر محتوای آموزشی طبق در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

 • اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟

  اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟ تیم آموزش اگر در طول دوره سوالی از استاد دوره مورد نظر داشتیم از چه طریقی می توان با استاد در تماس بود ؟
  جواب کارشناس :

  شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

 • روش یادگیری دوره های عملی چگونه است ؟

  روش یادگیری دوره های عملی چگونه است ؟ تیم آموزش روش یادگیری دوره های عملی چگونه است ؟
  جواب کارشناس :

  همه ی دوره ها علمی از دو قسمت علمی و تئوری تشکیل می شود و مثلا دوره ی مانند بازرسی جوش هر چند که مباحث عملی در آن وجود دارد اما قسمت تئوری آن نیز بسیار پر محتوا است، از این رو مرکز پارس کلیه ی مباحث قسمت تئوری را آموزش می دهد و مباحث عملی آنرا در صورت درخواست جمعی از دانش پذیران برگزار خواهد کرد البته در مدارک صادره عنوان بحث فقط تئوری گفته نمی شود.

 • برخی از دوره ها کتابهایش در بازار است آیا با خواندن آن کتابها دیگر احتیاجی به گذراندن دوره های مشابه نیست؟

  برخی از دوره ها کتابهایش در بازار است آیا با خواندن آن کتابها دیگر احتیاجی به گذراندن دوره های مشابه نیست؟ تیم آموزش برخی از دوره ها کتابهایش در بازار است آیا با خواندن آن کتابها دیگر احتیاجی به گذراندن دوره های مشابه نیست؟
  جواب کارشناس :

  تمام مباحث علمی دنیا، چه در مرکز پارس و چه در سایر مراکز علمی همگی بحث مشترکی دارند، اما این به آن معنی نیست که با خواندن یک کتاب می توان کل دوره را آموزش دید، بلکه مطالعه مباحث دوره بسیار مفید برای کاربران است.

 • گواهینامه های شما مورد تایید کجاست؟

  گواهینامه های شما مورد تایید کجاست؟ تیم آموزش گواهینامه های شما مورد تایید کجاست؟
  جواب کارشناس :

  مرکز پارس دارای مجوزات متعدد به شرح آنچه در اعتبارات و مجوزات مرکز می بینید می باشد در نتیجه گواهینامه های صادره این مرکز مورد تایید کلیه نهادهای صادر کننده مجوز برای مرکز می باشد.

 • مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چه میزان است؟

  مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چه میزان است؟ تیم آموزش مدت زمان صدور مدرک و ارسال آنها به دانش پذیران چه میزان است؟
  جواب کارشناس :

  از زمانی که شما درآزمون آنلاین شرکت کردید  حداکثر سه هفته و حداقل دو هفته بعد گواهینامه شما ارسال میگردد.

 • این مدارک برای استخدام معتبر است؟

  این مدارک برای استخدام معتبر است؟ تیم آموزش این مدارک برای استخدام معتبر است؟
  جواب کارشناس :

  مدارک مرکز پارس در سطح مدارک کوتاه مدت است. مانند مدارک فنی حرفه ای.تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت گرفته از سازمان خود پرسو جو کنید.

 • مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟

  مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟ تیم آموزش مدارک و جزوات مربوط به دوره به چه صورت به دست ما می رسد؟
  جواب کارشناس :

  پس از ثبت نام شما در سایت، همکاران ما اطلاعات شما را کنترل و در صورت تایید، بسته آموزشی شما از طریق شبکه سراسری پست جمهوری اسلامی ایران در قالب یک لوح فشرده (دی وی دی) برای شما ارسال میگردد، همچنین گواهینامه پایان دوره شما نیز از همین طریق پس از قبولی در دوره برایتان ارسال خواهد شد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس