ویژه کاربران پرند

دوره آموزش ویژه کارمندان پرند


کاربرانی که بسته های آموزشی شرکت پرند را خریداری کرده اند و نیازی به دریافت بسته آموزشی ندارند می توانند با تخفیف ویژه ثبت نام کرده، دوره آموزشی خود را مشخص کنند و با ورود به پروفایل کاربری و ارسال مقاله و شرکت در آزمون پایانی، گواهینامه معتبر آن دوره را دریافت کنند. برای این کار کافیست در مرحله اول ثبت نام در کادر کد تخفیف، کد درج شده بر روی کارت تخفیف محصول آموزشی خود را وارد کرده تا از 30 هزار تومان تخفیف ویژه بهره مند گردید و در مرحله دوم در زمان وارد کردن مشخصات فردی در کادر پیام نام بست...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

کاربرانی که بسته های آموزشی شرکت پرند را خریداری کرده اند و نیازی به دریافت بسته آموزشی ندارند می توانند با تخفیف ویژه ثبت نام کرده، دوره آموزشی خود را مشخص کنند و با ورود به پروفایل کاربری و ارسال مقاله و شرکت در آزمون پایانی، گواهینامه معتبر آن دوره را دریافت کنند.

برای این کار کافیست در مرحله اول ثبت نام در کادر کد تخفیف، کد درج شده بر روی کارت تخفیف محصول آموزشی خود را وارد کرده تا از 30 هزار تومان تخفیف ویژه بهره مند گردید و در مرحله دوم در زمان وارد کردن مشخصات فردی در کادر پیام نام بسته آموزشی که از شرکت پرند خریداری کرده اید و اکنون می خواهید گواهینامه آن را دریافت نمایید قید کنید. پس از اتمام ثبت نام، به پروفایل کاربری خود وارد شده و با توجه به راهنمایی های مشاورین مرکز پارس، خلاصه ای از آنچه که از محصول آموزشی آموخته اید را به صورت یک مقاله نوشته و آن را آپلود نمایید. پس از بررسی و تایید مقاله توسط کارشناسان مرکز پارس و شرکت در آزمون پایانی، گواهینامه پایان دوره را دریافت کنید.

سرفصل ها
برای مشاهده کامل سرفصل ها، می توانید به وب سایت شرکت پرند به نشانی parandco.com قسمت محصولات آموزشی مراجعه نمایید.

برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس