مدارک جعلی موسسات آموزش عالی و دیدگاه های دکتر میثم شکری ساز

مدارک جعلی میثم شکری ساز

از نظر دکتر میثم شکری ساز، مدارک جعلی ارائه شده توسط برخی موسسات آموزشی غیر مجاز باعث آسیب رسیدن به زیر ساخت های آموزشی کشور می شود. متاسفانه دیده می شود که بعضی افراد بدون تحقیق به موسسه ای مراجعه کرده و درگیری کلاهبرداری و مدارک جعلی ارائه شده توسط آن موسسه شده و از این نظر متضرر می شوند.

میثم شکری ساز کلاهبردار های مؤسسات آموزشی را خطر بزرگی برای زیرساخت های آموزشی و تحقیقاتی کشور می داند و معتقد است که این کلاهبرداری ها به آرامی کسب و کارهای آموزشی سالم و حرفه ای را نابود می سازند. با نگاهی دقیق به وضعیت آموزشی فعلی کشور، متأسفانه برخی از مؤسسات آموزشی کلاهبردار را می بینیم که با فروش دوره ها و آموزش های مجازی بدون کیفیت مبالغ هنگفتی را به جیب می زنند. معمولاً چنین موسساتی سعی می کنند جوانان را فریب دهند و آنها را ترغیب به خرید محصولات آموزشی خود با کمک تبلیغات جذاب کنند. دکتر میثم شکری ساز معتقد است که یکی از مهمترین مشکلات در چنین موسساتی ارائه محتوای آموزشی با کیفیت پایین است. در حقیقت ، کسانی که این دوره ها را خریداری می کنند با استفاده از آنها نتایج قابل قبولی دریافت نمی کنند. این باعث می شود بسیاری از مشتریان این نوع شرکت های کلاهبرداری ناراضی باشند و از خریدی که انجام داده اند پشیمان شوند.

به نظر دکتر میثم شکری ساز مدیر عامل هولدینگ پارس پندار نهاد، این موسسات آموزشی به کمک تبلیغات جذاب و پر زرق و برق تلاش می کنند افراد را مجاب کنند که آموزش های آن ها فوق العاده منحصر به فرد بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است. یکی از ترفندهایی که این گونه موسسات برای افزایش فروش محصولات بی کیفیت خود به کار می برند معرفی افراد موفقی است که از آموزش های آنها استفاده کرده و توانسته اند به نتایج قابل قبولی دست یابند. به عنوان مثال اگر موسسه آموزشی یک موسسه کنکوری باشد، رتبه های برتر کنکور را تشویق می کند که عامل موفقیت خود را استفاده از منابع آموزشی آن ها معرفی کنند. یا حتی اگر شرکت آموزشی موردنظر یک موسسه آموزشی مهارت محور باشد، افرادی را معرفی می کند که به واسطه ی آموزش های آن ها توانسته اند به مشاغل پردرآمد دست پیدا کنند اما تمامی این ویدیوها ساختگی می باشد.

میثم شکری ساز که موفقیت در کسب و کارهای متنوعی را در کارنامه خود دارد، معتقد است که تحقیق و بررسی اولیه یک موسسه آموزشی یا یک استاد می تواند به میزان زیادی باعث یک تصمیم گیری مناسب باشد. سابقه درخشان، مجوزهای معتبر و اساتید نام آشنا می تواند الزامات انتخاب یک موسسه آموزشی معتبر باشد.

برچسب ها : انتشار دهنده:

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس