بسته اعطای نمایندگی

کسب درآمد میلیونی ماهانه با اخذ نمایندگی مرکز آموزش مجازی پارس

مجتمع آموزشی پارس پندار نهاد ، در سال 88 به منظور فعالیت در زمینه سیستم های آموزش رایانه ای ، خدمات تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه امور مرتبط با بازرگانی ، مشاوره در سیستم های آموزش و تخصصی ، کلیه امور مرتبط با امور بحث آموزش الکترونیک و دیجیتال ، تولید محتوای دیجیتال ، صدور گواهینامه آموزش و ریز نمرات ، انجام کلیه امور مرتبط با ثبت و صدور سیستم های مدیریت کیفیت و استقرار و پیاده سازی آن ها و آموزش های مرتبط با سیستم های مدیریت کیفیت ، ارائه خدمات مشاوره و آموزش تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب توسعه و پیشرفت را تا امروز پیموده است .
همواره اهداف مديران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهاي مشتريان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترين تکنولوژي هاي روز دنیا به سراسر کشور می باشد. این مرکز آمادگی اعطا نمایندگی به تعداد محدودی از افراد واجد شرایط را دارد .
• بسته نمایندگی پارس تمام آنچه شما برای اخذ نمایندگی این مرکز نیاز دارید را یکجا عرضه می نماید .شما با دریافت پکیج نمایندگی ، تبدیل به نماینده فعال مرکز آموزش مجازی پارس شده و به عنوان نماینده این مرکز ، قادر خواهید بود تمامی خدمات مرکز از جمله آموزش مجازی بیش از 400 دوره آموزشی در رشته های مدیریت ، حسابداری ، کامپیوتر و .. ، اعطا گواهینامه های معتبر بین المللی ، آموزش دوره های مدیریت کیفیت و استقرار سیستم های مدیریت کیفیت ، عضویت در انجمن های بین المللی  ، مشاوره در نوشتن مقالات ISI ، ترجمه دادگستری مدارک علمی با مهر وزارت امور خارجه ، اعطا ایزو بر اساس زمینه فعالیت ، اعطا ایزو بر اساس گواهینامه ، برگزاری دوره های آموزشی استاندارد ، اعطا لوح تقدیر ، اعطا تندیس و اعطا سپاس نامه را به مشتریان خویش عرضه نمایید .بسته نمایندگی هر آنچه شما برای راه اندازی یک کسب و کار جدید نیاز دارید را برای شما فراهم کرده است .این بسته حاوی دستورالعمل های آموزشی و همچنین دستورالعمل ها و موارد مورد نیاز جهت نیازهای تبلیغاتی و آموزشی برای راه اندازی یک کسب و کار جدید است.
همانطور که می دانید ، راه اندازی هر کسب و کار جدید باید اصولی و به دور از هیجانات مخرب باشد .مهمترین اصل در راه اندازی یک کسب و کار، تحقیق برای اعتبار، ارزیابی و توسعه ایده یا مفاهیم کسب و کار است ، با اخذ نمایندگی مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس در اعتبار روز افزون و سابقه درخشان پارس شریک شوید .

 

برای راه اندازی هر کسب و کار جدید نیاز دارید که ذهنتان را برای بازی پیش رو آماده کنید و همچنین برای اداره موفق آن ، احتیاج به یک طرح کسب و کار دقیق و قوی دارید . همچنین در هنگام راه اندازی کسب و کار جدید به دنبال همکار ، شریک یا شرکایی قابل اعتماد باشید ، در تمامی کسب و کارهای نوپا، “همکاری” نکته‌ی حائز اهمیتی‌ است. پیش از انتخاب شریک کاری مطمئن شوید که آن شخص با شما دیدگاه و چشم‌انداز مشترکی دارد. بدون همکاری دوطرفه کسب و کار شما رشد نخواهد کرد.
مرکز پارس با آماده سازی و ارایه پکیج نمایندگی همکار و همراه شما در لحظه های حیاتی شروع کسب و کار شما خواهد بود .
بسته نمایندگی پارس به صورت اجمالی دارای قسمت های زیر می باشد :
• بخش آموزشی
• بخش گرافیک و مدیا
• بخش متعلقات

 

بخش آموزشی : بخش آموزشی این پکیج که به صورت یک کتاب جامع و کامل عرضه می گردد و شامل سرفصل های زیر می باشد :
• معرفی مجتمع آموزشی پارس پندار نهاد
• خدمات ارائه شده در مرکز پارس
• مجوزات و اعتبارات مرکز
• افتخارات مرکز
• برنامه راهبردی مرکز
• روند شماتیک ثبت نام در دوره های مرکز
• لیست دوره های ارائه شده در مرکز پارس
• مشاوره در نوشتن مقالات ISI
• نحوه عضویت در انجمن بین المللی
• توضیح در مورد آموزش حرفه ای تافل ، GRE
• کنسرسیوم ارزیابی و اعتبار سنجی شرکت ها (به صورت مخفف کاوش) ikavosh.com
• سوالات متداول در رابطه با اخذ ایزو
• دوره ها با مجوز فنی و حرفه ای
• معرفی بسته های آموزشی مرکز
• معرفی سامانه ال ام اس LMS
• معرفی بسته آموزشی مالتی مدیا
• آموزش تصویری ثبت نام
• اقدامات حقوقی جهت اخذ نمایندگی
• درخواست دامین برای نمایندگی ها
• آموزش مدیریت و بازاریابی
• اصول مشاوره
• رهنمود هایی در خصوص مدیریت بازاریابی و فروش
• بازاریابی تلفنی

بخش گرافیکی و مدیا :
برای شروع هر کسب و کار جدید نیاز به معرفی محصولات و خدمات خود به بازار پر رقابت امروزی هستید ، مرکز پارس با ارائه فایل های گرافیکی متحدالشکل به نمایندگی ها امکان استفاده از تبلیغات تخصصی و هماهنگ در سرتاسر کشور به همراه طراحی فوق العاده حرفه ای تبلیغاتی را فراهم آورده است .
این بخش ها شامل فایل گرافیکی بروشورهای تبلیغاتی ، تراکت ها ، لوگوهای مرکز ، کارت های تخفیف ، گواهینامه ها و مجوزهای مرکز و همچنین شامل تمامی فیلم های تبلیغاتی و مناسبتی و آموزشی مرکز از جمله نحوه استفاده از سامانه ال ام اس ، نحوه ثبت نام و نحوه انجام آزمون پایان دوره می باشد ، که در قالب سی دی به همراه بسته نمایندگی به نمایندگان عزیز ارائه می گردد. این طرح ها توسط واحد گرافیک مرکز آماده شده و بر اساس جدیدترین روش های تبلیغات و بر اساس اصول و قوانین کشور طراحی و تدوین گردیده است . لازم به ذکر است کلیه طرح ها به صورت لایه باز ارائه شده که در صورت نیاز نمایندگی بتواند تغییرات مدنظر خویش را اعمال نماید.
بخش متعلقات :
برای شروع کسب و کار خود نیازمند یک سری امکانات فیزیکی اولیه هستید ، مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس با ارایه امکانات بی نظیر ، شما را در امر ایجاد کسب و کار نو خود همراهی نموده است ، این بخش شامل امکانات فیزیکی بسته نمایندگی است که به نمایندگی های مرکز ارائه می گردد که شامل موارد زیر می باشد :
نشان سینه :
امروزه نشان سینه به عنوان ابزاری جهت معرفی سازمانی که یک شخص در آن مشغول به فعالیت است شناخته می شود. به این صورت که یک لوگو نماد یک برند یا طرح مورد نظر یک شرکت است و با نصب آن روی لباس درواقع بین شخصی که نشان سینه را روی لباس خود نصب کرده و لوگوی معرفی کننده آن شرکت، ارتباطی ایجاد می شود. نشان سینه در واقع نوعی تبلیغات صامت است که به کالایی لوکس و با ارزش محسوب می شود.
پکیج نمایندگی حاوی 2 عدد نشان لباس طلایی مزین به آرم مرکز می باشد .

 

با مذاکرات مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس ، بالاخره پس از تلاش های شبانه روزی و همکاری آکادمی Tckit Germany امکان ثبت و صدور گواهینامه Europe CIP مورد تایید Tckit Germany و اتحادیه اروپا فراهم آمد . این گواهینامه پس از گذراندن دوره های آموزش مجازی با شرایط خاص به دانشپذیران محترم اعطا می گردد . صدور گواهینامه CIP به تعداد محدود (فقط 30 عدد سالانه ویژه افراد خاص CIP) بوده و به همراه پکیج کامل گواهینامه ، لباس کامل فارغ التحصیلی و سایر متعلقات به دانش پذیران محترم اعطا می گردد . پکیج نمایندگی حاوی 2 عدد لباس کامل فارغ التحصیلی و سایر متعلقات می باشد .

پرچم از قدیم نماد اتحاد و تمایز می باشد . پرچم رومیزی یکی از عناصر بسیارمهم سازمانی و از عوامل بسیار مهم در زیبایی دکوراسیون اداری وسازمان‌ها است و باعث اعتماد بیشتری در مشتری شده و به مراتب سطح کلاس کاری خود را نیز بالاتر می برند. به این دلیل استفاده از پرچم رومیزی شکیل و زیبا می تواند چنین هدفی را محقق سازد.
پکیج نمایندگی شامل یک عدد پرچم پارس و یک عدد پرچم کاوش می باشد :

 

 

پکیج نمایندگی ، شامل ست چایخوری نفیس مزین به آرم مرکز می باشد :

 

 

در واقع بروشور و کاتالوگ جهت معرفی خدمات و محصولات ، ایجاد سوال و پاسخگویی به سوالات مخاطبان به کار می رود . نحوه صحیح اطلاع رسانی ، ضمن معرفی کالا و خدمات، نقش و هدف تبلیغ هم دارد که باعث تصمیم گیری می شود. بروشورها به شیوه ای مرغوبتر، بهتر و لوکس تر از نظر کاغذ، مقوا و چاپ ارائه می شوند.اگر شاخصه های لازم در ارتباط تصویری در بروشور در نظر گرفته شود اثر تبلیغاتی و تاثیر کاتالوگ و بروشور می تواند بسیار زیاد باشد و در انتخاب و تغییر سلیقه مخاطب نقش بسیار زیادی داشته باشد.

هر بسته آموزشی شامل ، کتاب ، سی دی های آموزشی شامل نرم افزار مولتی مدیا ، بروشور تبلیغاتی مرکز ، دفترچه راهنما و کارت فعالسازی بسته مولتی مدیا می باشد .
پکیج نمایندگی شامل 5 عدد بسته آموزشی از 5 دوره اول از دوره های پر فروش مرکز می باشد:

لوح گواهینامه ها: دانش پذیران پس از مطالعه بسته آموزشی و قبولی در آزمون پایان دوره ، گواهینامه پایان دوره خود را در لوحی نفیس درب منزل دریافت خواهند کرد. پکیج نمایندگی شامل 10 عدد لوح گواهینامه کاوش در سایز A3 ( ویژه گواهینامه ایزو ) و 10 عدد لوح ویژه گواهینامه پارس می باشد:

یک کارت ویزیت خوب بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کرده و او را ترغیب به خرید محصول می نماید. کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ و به نوعی ایستگاه اطلاعاتی در مورد شما و کاری که انجام می دهید می باشد.

با توجه به مجازی بودن سیستم آموزشی مرکز ، بسته های آموزشی و گواهینامه های دانش پذیران در پاکت های پستی اختصاصی مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس عرضه می گردد .
پکیج نمایندگی شامل 100 عدد پاکت پستی می باشد :

 

فرم پیش ثبت نام کاوش و پارس :
پکیج نمایندگی شامل 100 عدد فرم پیش ثبت نام پارس و کاوش می باشد:

 

آیین نامه اعطای نمایندگی                            فرم تکمیل درخواست اعطای نمایندگی

 

مبلغ و شرایط دریافت بسته نمایندگی + مدارک مورد نیاز برای اخذ نمایندگی :
متقاضی مدارک زیر را آماده و به آدرس مرکز پارس که در ادامه ذکر شده ارسال نماید.

1-تکمیل فرم قرارداد نمایندگی در دو نسخه که از پایین صفحه قابل دریافت است ، (امضا و مهر) ( در صورت تایید نماینده پس از مهر و امضا شدن قرارداد توسط پارس یک نسخه آن به نماینده برگشت داده می شود)
2-ارائه کپی سند مالکیت یا اجاره نامه محل فعالیت متقاضی (برابر اصل شده)
3-ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه و کارت پایان خدمت متقاضی (برابر اصل شده)
4-اصل گواهی امضا در دفترخانه رسمی به نام متقاضی در جهت ارائه به مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس
5-تصویر اساسنامه یا جواز کسب متقاضی (در صورت وجود)(برابر اصل شده)
6-تصویر آخرین مدرک تحصیلی (حداقل کارشناسی) (برابر اصل شده)
7-ارئه گواهی عدم سوءپیشینه و عدم اعتیاد
8-پرداخت مبلغ 25/000/000( بیست و پنج میلیون تومان) وجه به حساب 0216046926005 به نام میثم شکری ساز به عنوان حق الامتیاز نمایندگی فروش که غیرقابل بازگشت نیز می باشد.
9-مبلغ دو میلیون تومان سفته بانکی با مشخصات متقاضی و امضایی که در گواهی امضا ثبت شده و اثر انگشت بدون نوشته شدن کلمه ضمانت و حسن انجام کار در سفته و امضای پشت سفته توسط ضامن
در صورتی که صلاحیت مرکز رد شود، ودیعه و سفته و مدارک ایشان عودت می گردد اما پس از تایید ودیعه بازگشت نمی شود، ضمنا ودیعه برای هر نماینده یکبار پرداخت می شود و سالانه تجدید نمی شود.

برای دریافت فرم قرارداد اینجــــــا کلیک کنید.

نمایندگی پارس

ارسال مدارک به آدرس:
 

آدرس مرکز  : اصفهان ، خیابان سعادت آباد جنب بانک ملی ایران

کد پستی :   8168653573 , 8168653574

سامانه پیام کوتاه : 30006016

ایمـــیل مـــرکــز : info@elearnpars.org

ساعات کار مرکز : ۹ صبح الی ۷ بعدازظهر

تلفن های مرکز : 8 الی 95022444-031

شماره فکس : 02189772377

شماره تماس پیشتیبانی ۲۴ساعته مرکز :

09130001866 09130305008 09139740877
09195757100 09195757200 09195757300
09197800188 09190226200 09190325858
برچسب ها :
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس