گواهینامه TNRS VIP آمریکا

دانشپذیر گرامی شما توسط این صفحه می توانید  گواهینامه ویژه TNRS آمریکا – مدرک از آمریکا با استعلام بین المللی را مشاهده نمایید.
 

مشاهده تصویر بزرگتر
 

آقای تونی محقق و دکتری کامپیوتر از دانشگاه تگزاس ایالت متحده آمریکا می باشد.وی در سال 1357 موفق به گرفتن بورسیه از دانشگاه تگزاس آمریکا شد و مدرک کارشناسی ارشد و دکتری خود را از آنجا گرفت.
وی پس از پایان تحصیلات خود در شرکت IBM آمریکا که یکی از بزرگترین شرکت های کامپیوتر دنیاست استخدام شد و چند سالی را در آنجا در کار و تلاش گذراند.وی به علت پیشرفت ها و دستاوردهایش در IBM توانست یکی از پروژه های ناسا را در دست بگیرد و در این پروژه موفق تر از همیشه کار خود را به پایان برساند.از جمله دستاوردهای ایشان دستگاه شبیه ساز رابط بود که این دستگاه کامپیوتر را به شبیه ساز شاتل فضایی متصل میکرد.
آقای تونی 4 سال پیش در سال 2012 هولدینگی را در تگزاس آمریکا با شماره ثبت 801629109 به ثبت رساند و همراه همسر محترمشان خانم نیکی با سمت مدیر در این شرکت مشغول به کار شد.کار اصلی این شرکت در زمینه فناوری اطلاعات بوده و تعداد کارمندان آن به بیش از 1700 نفر در سراسر دنیا میرسد.نام کامل این شرکت TNRS Holding LLC می باشد و درآمد این شرکت به چندین میلیارد دلار در سال میرسد.
شرکت TNRS خدماتی در زمینه پروژه های تجاری ، صنعتی ، خدمات ، مشاوره ، مهندسی ، کامپیوتر ، معماری و ساختمانی ارائه می دهد این شرکت اقدام به برگزاری دوره های آموزش کامل در زمینه ها MBA ، DBA و … کرده است همچنین با انجام ممیزی های استاندارد اقدام به صدور گواهینامه های استاندارد ایزو HACCP و HSE و Globsl GAP می نماید.
گواهینامه های این شرکت از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار است این گواهینامه ها بین المللی و رسمی است که قابلیت استعلام بین المللی دارد.این آکادمی نیازهای مدرن افراد را در زمینه صدور گواهینامه های معتبر در حیطه مشتری مداری خدمات و تولیدات بهتر به شما ارائه میدهد.
TNRS یک آکادمی مشهور بین المللی است که با کیفیت بسیار بالا و تجربیات حرفه ای و قدرتمند از بازارهای بین المللی با دیدگاه ها و دانش ویژه در حیطه صدور مدارک بین المللی فعالیت میکند.
در سال 1395 مرکز توسعه آموزش های الکترونیکی پارس افتخار آن را داشت تا موفق به دریافت نمایندگی TNRS آمریکا در ایران گردد.

توجه : گواهینامه TNRS VIP آمریکا “مدرک از آمریکا” با استعلام بین المللی، برای تمامی دوره های آموزشی مرکز قابلیت صدور دارد.

مشخصات گواهینامه

 • نام گواهینامه : گواهینامه TNRS آمریکا با استعلام بین المللی
 • مرجع صادر کننده : آکادمی TNRS آمریکا
 • مرکز توسعه آموزش های الکترونیکی پارس موفق به اخذ نمایندگی آکادمی TNRS آمریکا شده است .
 • گواهینامه های این آکادمی از مرکز بین المللی و رسمی آمریکا صادر شده و از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است که درسراسر دنیا معتبر است.
 • از ویژگی های گواهینامه صادر شده از این مرکز مشهود بودن، قابل استعلام بودن اعتبار وارزش بالای آنها هستند و شناختی بین المللی و گسترده از این آکادمی وجود دارد که به فرآیند صدور گواهینامه های آن اعتبار می بخشد.
 • وجود برچسب Gold VIP بر روی آن
 • اعتبار نامحدود گواهینامه که باعث ایجاد فرصت های شغلی برای دارنده خواهد شد.
 • این آکادمی بدون درنظر گرفتن بعد مکان و مسافت به انجام کسب و کار در سراسر جهان می پردازد
 • برای مقابله با نیازهای مدرن در مسائل مربوط به سازمان، مدیریت و ایمنی و … به شما کمک می کند.
 • این آکادمی نیازهای مدرن افراد را در زمینه صدور گواهینامه های معتبردر حیطه مشتری مداری، خدمات و تولیدات بهتر به شما ارائه می دهد.
 • استعلام آنلاین از طریق وب سایت به آدرس www.tnrsco.com انجام میشود.

توجه !
دانش پذیران گرامی ، 
با عنایت به بررسی های صورت گرفته از تاریخ 96/7/1 اعلام میگردد که مدارک صادره از آکادمی های خارجی، از موسسات ، کالج ها و شرکت های آموزشی ثبت شده در کشورهایی نظیر انگلستان، آمریکا و امثالهم صادر می گردد میزان اعتبار این مدارک بنا به فعالیت آن ها در کشورها متبوع متفاوت می باشد که در آن کشورها و یا دفاتر ایران ایشان صادر می گردد.  این مدارک در کشور ما به دلیل قوانین آموزشی موجود صرفا کاربرد رزومه ای داشته و به مثابه مدارک آموزشی وزارت علوم و دیگر ارگانهای آموزشی کشور نیست ، با این حال این مدارک قابل ترجمه به زبان فارسی می باشد . چنانچه تمایل به ارایه مدارک خود به سازمانهای دولتی داخلی دارید در دوره های آموزشی مورد تایید سازمانهای داخلی مرکز آموزش مجازی پارس ثبت نام کنید .

گواهینامه TNRS VIP آمریکا برای دوره های زیر صادر می گردد:

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس