آموزش مجازی پارس
0919-780-0188
مشاوره رایگان
خانه گواهینامه ها گواهینامه TCKIT آلمان با استعلام بین المللی

گواهینامه TCKIT آلمان با استعلام بین المللی

دانشپذیر گرامی شما توسط این صفحه می توانید درخواست صدور گواهینامه TCKIT آلمان را ثبت نمایید.
توجه: کلیه گواهینامه ها از آکادمیTCKIT ،واقع در کشور آلمان صادرمی گردد و مرجع تایید کننده آن پرفسور دکتر Dustin Emerson می باشد و آرم مرکز پارس به عنوان همکاری آکادمی بین المللی در مدارک قید می شود.

tckit

مشاهده تصویر بزرگتر

 

مشخصات گواهینامه 

  • موسسه TCKIT-Cert آلمان  از جمله مراکز معتبرآموزشی در آلمان به مدیریت آقای پرفسور داستین امرسون، عضو هیئت علمی دانشگاه Esslingen می‌باشد. این مرکز به عنوان نماینده رسمی دانشگاه Steinbeis SIBE برلین و IUBH آلمان در حوزه آموزش مدیریتی MBA و DBA در سطوح کارشناسی ارشد و دکتری  است. برگزاری سمینارهای بین‌المللی آموزشی در حوزه‌های مختلف بازاریابی، برندینگ، کارآفرینی، نوآوری و مدیریت از جمله فعالیت‌های اصلی دیگر این مجموعه است. ضمن اینکه علاقمندان بر حسب نیاز سازمانی خود امکان حضور در تورهای تخصصی بازدید از مراکز صنعتی آلمان را خواهند داشت.
  • موسسه TCKIT-Cert همچنین عضو شبکه i-move آلمان، بخشی از شبکه بین المللی موسسه آموزش فنی و حرفه‌ای (BIBB) این کشور است که ارتقای همکاری‌ها و ارتباطات جهانی در حوزه آموزش‌های مهارتی را دنبال می‌کند.
  • موسسه  TCKIT-Cert آلمان تایید مدارک دوره‌های کوتاه مدت در حوزه مدیریت، بازاریابی و آموزش‌های مهارتی را که در موسسات همکار خود برگزار می‌شود، به انجام می‌رساند و هیچ گونه مدارکی در حوزه‌های مقطع دار و    بلند مدت با مدرک دانشگاهی را صادر و یا تایید نمی‌کند و صدور این نوع مدرک صرفا ویژه اشخاصی است که از طریق سیستم آموزشی این موسسه در مراکز همکار بین‌المللی تحصیل می‌کنند.
  • نحوه استعلام گواهینامه‌ها :
  • استعلام گواهینامه پایان دوره آموزشی از TCKIT-Cert آلمان  که بصورت لاتین و با لوگوی مشترک موسسه همکار صادر می‌شود، به دو طریق  امکان پذیر  است:
  • 1-استعلام آنلاین از طریق وب سایت به  آدرس www.tckitcert.com  و کلیک بر روی بخش Validation ،صفحه ای را مشاهده می کنید که با وارد کردن شماره گواهینامه اطلاعات دانش پذیر مشاهده می گردد.
  • 2-استعلام به صورت مکتوب:در صورتیکه دانش پذیر برای تایید گواهینامه نیاز به استعلام مکتوب داشته باشد می‌تواند پس از دریافت گواهینامه استعلام مکتوب درخواست دهد که طی یک نامه با مهر و امضا رسمی  موسسه برای ایشان صادر می گردد.

توجه !
دانش پذیران گرامی ، 

مدارک صادره از آکادمی های خارجی، از موسسات ، کالج ها و شرکت های آموزشی ثبت شده در کشورهایی نظیر انگلستان، آمریکا و امثالهم صادر می گردد میزان اعتبار این مدارک بنا به فعالیت آن ها در کشورها متبوع متفاوت می باشد که در آن کشورها و یا دفاتر ایران ایشان صادر می گردد.  این مدارک در کشور ما به دلیل قوانین آموزشی موجود صرفا کاربرد رزومه ای داشته و به مثابه مدارک آموزشی وزارت علوم و دیگر ارگانهای آموزشی کشور نیست ، با این حال این مدارک قابل ترجمه به زبان فارسی می باشد . چنانچه تمایل به ارایه مدارک خود به سازمانهای دولتی داخلی دارید در دوره های آموزشی مورد تایید سازمانهای داخلی مرکز آموزش مجازی پارس ثبت نام کنید .

گواهینامه TCKIT آلمان با استعلام بین المللی برای دوره های زیر صادر می گردد:

دوره دلخواه رایگان
طراحی پایپینگ(sped) ۳۰۰,۰۰۰ تومان
مدیریت جهانگردی ۲۵۰,۰۰۰ تومان
مدیریت هتلداری ۲۴۵,۰۰۰ تومان
برق خودرو ۲۴۵,۰۰۰ تومان
تورلیدری ۲۳۵,۰۰۰ تومان
آموزش PLC ۲۴۵,۰۰۰ تومان
نگهداری و تعمیرات ۲۴۵,۰۰۰ تومان
لوله کشی صنعتی(piping) ۲۵۰,۰۰۰ تومان
صدور بلیط پیشرفته ۲۳۵,۰۰۰ تومان
پذیرشگر هتل ۲۳۵,۰۰۰ تومان
هوشمندسازی bms ۲۷۵,۰۰۰ تومان
اصول ایمنی آتش نشانی ۲۳۵,۰۰۰ تومان
ایمنی تابلو برق ۲۳۵,۰۰۰ تومان
تعمیر و نگهداری استخر ۲۳۵,۰۰۰ تومان
فیلد باس ۲۳۵,۰۰۰ تومان
الزامات HSE پیمانکاران ۲۴۵,۰۰۰ تومان
ایمنی صنعتی ۲۴۵,۰۰۰ تومان
آتش نشان و ایمنی ۲۳۵,۰۰۰ تومان
مسئول بهداشت کار ۲۴۵,۰۰۰ تومان
میکروکنترلر AVR ۲۳۵,۰۰۰ تومان
میکروکنترلر ARM ۲۴۵,۰۰۰ تومان
طراحی وب سایت مقدماتی ۲۴۵,۰۰۰ تومان
آشنایی با سیسکو ۲۴۵,۰۰۰ تومان
حقوق ثبتی ۲۳۵,۰۰۰ تومان
مدیریت کسب و کار (BBA) ۳۰۵,۰۰۰ تومان
مدیریت تالارهای عمومی ۲۷۰,۰۰۰ تومان
مهندسی شبکه CCNA ۳۰۰,۰۰۰ تومان
مربی آموزش الکترونیکی ۲۷۰,۰۰۰ تومان
+Network ۲۸۰,۰۰۰ تومان
مدیریت MBA کسب و کار (3) ۳۰۰,۰۰۰ تومان
مدیریت پروژه (PMP) ۳۰۰,۰۰۰ تومان
EMBA گرایش تجارت ۳۰۰,۰۰۰ تومان
مدیریت تجهیزات پزشکی ۲۴۵,۰۰۰ تومان