*متعادل سازی چهره زنانه(آرایش صورت)

متعادل سازی چهره زنانه


هدف از این دوره آموزشی ﺁشنایی شما با متعادل سازی صورت است. در واقع متعادل سازی صورت یکی از مهم ترین تکنیک های میک آپ و آرایشگری است که امروزه در اکثر آرایشگاه های حرفه ای به کار برده می شود. در واقع منظور از متعادل سازی صورت این است که آرایشگر در ابتدا باید نکات کلیدی زیبایی صورت را بشناسد تا با آن بتواند خطوط منفی و معایب صورت مشتری را از بین ببرد و یا کمرنگ کند تا با این کار زیبایی صورت مشترین چندین برابر شود. به همین دلیل است که امروزه اصل و پایه زیبایی و آرایش بر پایه تکنیک متعادل سازی صو...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

هدف از این دوره آموزشی ﺁشنایی شما با متعادل سازی صورت است. در واقع متعادل سازی صورت یکی از مهم ترین تکنیک های میک آپ و آرایشگری است که امروزه در اکثر آرایشگاه های حرفه ای به کار برده می شود. در واقع منظور از متعادل سازی صورت این است که آرایشگر در ابتدا باید نکات کلیدی زیبایی صورت را بشناسد تا با آن بتواند خطوط منفی و معایب صورت مشتری را از بین ببرد و یا کمرنگ کند تا با این کار زیبایی صورت مشترین چندین برابر شود.

به همین دلیل است که امروزه اصل و پایه زیبایی و آرایش بر پایه تکنیک متعادل سازی صورت است. و لذا هر آرایشگری با گذراندن دوره متعادل سازی صورت و آموزش متعادل سازی چهره باید به این تکنیک مسلط شود.

برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

  • آماده سازی پوست قبل از آرایش
  • آماده سازی اولیه متعادل  چهره
  • آرایش چشم
  • متعادل ساز بینی گونه  لب  چانه  فک  غبغب  گردن  ابرو
  • آرایش روز و شب
۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس