میلیونر شو

نشان عالی Golden Chef

نشان عالی Golden Chef

 

تندیس Golden chef  چیست؟
با توجه به این که سلامت تغذیه و رعایت کلیه نکات بهداشتی در روند تهیه غذا یکی از  مهمترین ، حساس ترین و تاثیرگزارترین عوامل بر سلامت جسمی افراد است و  به صورت مستقیم بر کیفیت زندگی افراد تاثیر می گذارد  رعایت کلیه مسائل مربوط به بهداشت مواد غذایی ، نحوه نگهداری ، نحوه پخت انواع مواد ، چگونگی ترکیب کردن مواد غذایی متناسب با هم و نحوه سرو و ارائه آن  نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، از این رو بسیاری از مشتریان و صاحبان مشاغل مانند صاحبان رستوران های صاحب نام و مدیران  هتل های درجه یک  در انتخاب سرآشپز  مورد نظر خود نهایت دقت، توجه و حساسیت  به کار می برند و در این روند به میزان تحصیلات و دوره های آموزشی مرتبط  ، تجارب و تندیس های دریافت شده توسط  این افراد نیز بسیار توجه خواهند کرد .
تندیس Golden chef   چه کاربردی دارد؟
-    تندیس Golden chef به نوعی موید دانش و اطلاعات  غذایی ، توانایی ، مهارت  و قابلیت های سرآشپزان در حوزه کاری خود می باشد .
-    تندیس گلدن شف نشان از تخصص ، تبحر و تعهد سرآشپزان در حوزه فعالیت شغلی آن ها دارد.  
-    تندیس Golden chef به منزله سابقه حرفه ای درخشان سرآشپز ها در حوزه کاری خود می باشد.
-    تندیس Golden chef نشان از کسب موفقیت های مستمر این افراد در حوزه کاری خود دارد . 
چرا باید تندیس Golden chef  تهیه کرد؟
با توجه به این که مبحث غذا از مباحثی است که به  صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است و کیفیت و سلامت غذاهایی که هتل ها ، رستوران ها و کلیه مراکز طبخ و توزیع غذا ارائه می کنند به صورت مستقسم با میزان تخصص و تبحر سرآشپزان این مجموعه ها  در ارتباط است ، صاحبان این مراکز  در انتخاب کادر آشپزخانه و سرآشپزهای خود  نهایت دقت و ظرافت را به کار می برند. از این رو کسب تندیس Golden chef می توانند منجر به جلب توجه و جذب اعتماد هر چه بیشتر این افراد شود و در نهایت منجر به کسب اعتبار و خوشنامی این مراکز خواهد شد  . تندیس Golden chef به افرادی اعطا می شود که به واسطه آکادمی در دوره های تخصصی تئوری و عملی  آشپزی تخصص و تبحر مورد نیاز در این حوزه را کسب کرده اند و بواسطه سال های کسب تجربه در زمره بهترین های این حرفه به شمار می روند  .  
آکادمی ارائه دهنده تندیس  Golden chef چیست؟
آکادمی TNRS خدماتی در زمینه پروژه های تجاری ، صنعتی ، خدمات ، مشاوره ، مهندسی ، کامپیوتر ، معماری و ساختمانی ارائه می دهد این آکادمی اقدام به برگزاری دوره های آموزش کامل در زمینه ها MBA ، DBA و … کرده است همچنین با انجام ممیزی های استاندارد اقدام به صدور گواهینامه های استاندارد ایزو HACCP و HSE و Globsl GAP می نماید.
گواهینامه های این آکادمی از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار است این گواهینامه ها بین المللی و رسمی است که قابلیت استعلام بین المللی دارد.این آکادمی نیازهای مدرن افراد را در زمینه صدور گواهینامه های معتبر در حیطه مشتری مداری خدمات و تولیدات بهتر به شما ارائه میدهد.
TNRS یک آکادمی مشهور بین المللی است که با کیفیت بسیار بالا و تجربیات حرفه ای و قدرتمند از بازارهای بین المللی با دیدگاه ها و دانش ویژه در حیطه صدور مدارک بین المللی فعالیت میکند.
در سال 1395 مرکز توسعه آموزش های الکترونیکی پارس افتخار آن را داشت تا موفق به دریافت نمایندگی TNRS آمریکا در ایران گردد.
شرایط دریافت  تندیس Golden chef چیست؟
- ارسال رزومه کاری شامل حداقل 3 سال سابقه یا فعالیت تخصصی در زمینه آشپزی  (رزومه می بایست به زبان انگلیسی تنظیم شده  باشد)
- ارائه گواهی های حسن سابقه در دوران اشتغال  
- ارائه گواهی و مستنداتی که نشان از تحصیلات و فعالیت های شما در زمینه آشپزی باشد . 
- اسکن و آپلود مدارک تحصیلی .
- پس از ارزیابی ، رزومه و مدارک تحصیلی و سوابق حرفه ای شما در صورت احراز شرایط مورد نیاز تندیس Golden chef  برای شما ارسال خواهد شد.
- تکمیل فرم رزومه مربوطه 

Golden chef

نشان عالی Golden Chef برای دوره های زیر صادر می گردد:

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس