مدیریت گردشگری (حیات وحش پیشرفته)

دوره مدیریت گردشگری


دوره مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته چه دوره ای است؟ مدیریت گردشگری دوره ای جامع و عمومی در مورد گردشگری و توریسم است که  به بررسی تعاریف مفاهیم عمومی گردشگری، ارزیابی و بررسی صنعت گردشگری، ماهیت و تاثیرات گردشگی، بیان عمومی ابعاد اقتصادي گردشگري، بازارهای گردشگری، مقاصد سفر، سازمان های مربوط به گردشگری و به طور کلی مسائل و مشکلات مدیریت گردشگری و مسائلی از این دست می پردازد. مدیریت گردشگری تمامی موضاعت هتلداری، گردشگری، بازاریابی، مدیریت کسب و کار را در بر می گیرد. با بررسی و کسب اطلا...

توضیحات بیشتر...

توضیحات

دوره مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته چه دوره ای است؟

مدیریت گردشگری دوره ای جامع و عمومی در مورد گردشگری و توریسم است که  به بررسی تعاریف مفاهیم عمومی گردشگری، ارزیابی و بررسی صنعت گردشگری، ماهیت و تاثیرات گردشگی، بیان عمومی ابعاد اقتصادي گردشگري، بازارهای گردشگری، مقاصد سفر، سازمان های مربوط به گردشگری و به طور کلی مسائل و مشکلات مدیریت گردشگری و مسائلی از این دست می پردازد. مدیریت گردشگری تمامی موضاعت هتلداری، گردشگری، بازاریابی، مدیریت کسب و کار را در بر می گیرد. با بررسی و کسب اطلاعات در مورد این موضوعات، دانش پذیران می توانند با کلیه جنبه ها و مسائل گردشگری آشنا شوند.

اگر بخواهیم مختصرا این دوره را تعریف کنیم، بایستی ابتدا به تعریف مدیریت گردشگری بپردازیم.

مدیریت گردشگری چیست؟

مدیریت گردشگری به طور کلی بررسی و ارزیابی تمام فعالیت ها و امور مربوط به صنایع گردشگری و هتلداری بوده و نظارت مدیریت این موارد را بر عهده دارد. مدیریت گردشگری در واقع زمینه ی تحصیلی بین رشته ای است که تمامی افراد مرتبط با این حوزه و علاقمندان را برای احراز موقعیت ها وپست های گردشگری آماده می کند.
 مدیریت گردشگری در برخی موقعیت ها،  شامل شرکت ها، مقامات دولتی و انجمن هاست که تمامی خدمات گردشگری در زمینه های مختلف را به توریست ها و گردشگران ارائه می دهد.
 مدیریت گردشگری مشتمل بر سه حوزه ی اصلی است:

  •    نظریه های پایه و اصلی مدیریت
  •   موضوعات صنعت گردشگری مانند مسافرت
  •   عوامل محیطی و سازمان های گردشگری

حال اگر می خواهید که اطلاعاتی در مورد مدیریت گردشگری کسب کنید و یا علاقه دارید که در دوره مدیریت گردشگری - (حیات وحش پیشرفته) شرکت کنید با ما در سایت مرکزآموزش مجازی پارس همراه باشید.

همانطور که مستحضرید  دوره مدیریت گردشگری زیر  مجموعه های دیگری دارد که دانشپذیران بر اساس زمینه ی کاری خود و همچنین این علاقه اشان یکی از این شاخه ها را انتخاب کرده و بعد از شرکت در دوره ی پیشرفته و تخصصی آن می توانند موفق به اخذ مدرک مدیریت گردشگری شوند. یکی از شاخه های که قصد داریم در مورد آن توضیح دهیم دوره مدیریت گردشگری با شاخص حیات وحش پیشرفته است.

دوره مدیریت گردشگری- حیات وحش پیشرفته چیست؟ 

قبلاً گفتیم که  مدیریت گردشگری به طور کلی تمامی فعالیت ها و امور مربوط به توریسم و گردشگری را تشکیل می دهد. اگر بخواهیم به صورت جزئی تر و در شاخه های خاص این عنوان را توضیح دهیم بایستی به بسیاری از جزئیات و ریزه کاری های مدیریت گردشگری بپردازیم. به عنوان مثال یکی از شاخص های دوره مدیریت گردشگری، حیات وحش پیشرفته است  افرادی که علاقمند کار در زمینه گردشگری بوده و یا اینکه دوست دارند به عنوان مدیریت محیط بانی مناطق بکر و طبیعی مشغول به کار شوند، می توانند تمامی اطلاعات و سرفصل های آمورشی دروس دوره مدیریت گردشگری حیات پیشرفته را از طریق شرکت در دوره مدیریت گردشگری حیات وحش پیشرفته مرکز آموزش مجازی پارس به دست آورند. اگر بخواهیم نگاهی کلی به این رشته بیندازیم در واقع می توانیم این طور بیان کنیم که این دوره، تمامی امور و جنبه های مربوط به زندگی حیوانات، گیاهان، بقا، پایداری طبیعت و اکوسیستم و ارتباط تمامی اینها با یکدیگر را در بر می گیرد.

در واقع تمامی افرادی که دوست دارند  در زمینه گردشگری حیات وحش پیشرفت فعالیت کنند، بایستی  به تمامی مسائل و امور گردشگری آشنا بوده و به بحث اکوتوریسم، حیات وحش، طبیعت، منایع گیاهی، و ... کاملا تسلط داشته باشند تا بتوانند مدیریت و نظارت همه  جانبه ای بر این موارد داشته و آنها را در بهترین سطوح نظارتی مدیریت کنند، به شکلی که بتوانند تمامی امور را به گونه ای به پیش ببرند که باعث حفظ منابع طبیعی، محبط زیست، حیات وحش و ... شده و بقای آنها را تضمین کنند.

آیا شرکت در دوره مدیریت گردشگری برای من لازم است؟

موضوع گردشگری، سفر، و جاذبه های توریستی و ....  یکی از بزرگترین صنایع رو به پیشرفت جهان این است. به گفته ی سازمان گردشگری جهان این صنعت، صنعتی کاملاً پویا و رو به رشد است که از صنایع محصولات غذایی، صادرات نفت، تولید اتومبیل و ...  پیشی گرفته و کم کم در مسیری است که رتبه اول جهانی را به خود اختصاص دهد. گردشگری داخلی معمولا رشد اقتصادی و کسب و کار یک منطقه را افزایش داده و پتانسیل بسیار بالایی برای ایجاد شغل و کسب و کارهای مختلف دارد.

گردشگری خارجی رسالت دیگری بر عهده دارد و اینکه وسیله ای برای ترویج و تبادل فرهنگ متقابل و اثبات حسن نیت است. به گفته اندیشمند بزرگ مارک تواین، "سفر مرگ هرگونه تبعیض، تعصب و کوته فکری است" کار در زمینه ی مدیریت گردشگری دریچه ای بسیار مناسب برای کسانی خواهد بود که دوست دارند قالب زندگی روز مره را شکانده و مهارت های مناسب و ارزشمندی را کسب کنند. لازمه ی اشتغال در این زمینه، تسلط بر مهارت های سازمانی مناسب و مرتبط، عشق به سفر و اطلاعات مربوط به آن ، و لذت بردن از تعامل با دیگران است.

مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته

لزوم مدیریت گردشگری 

برقراری و فعالیت در زمینه ی مدیریت گردشگری، اثرات مثبت و امتیازات ویژه ای را برای هر جامعه ایجاد می کند که در ادامه ی مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت:
اثرات مثبت و سازنده ی گردشگری

ایجاد اشتغال

یکی از اثرات  اقتصادی بسیار مثبت انجام فعالیت های گردشگری در جامعه، ایجاد اشتغال برای تمامی افشار مردمی است. بر اساس آمار گزارش شده در سال ۲۰۱۸ مشخص شده که زمینه ی گردشگری، یکی از ده مشاغل برتر جهان است که توانسته در سطح وسیعی اشتغال زایی کند. و طی ۶ سال مستمر  در اقتصاد جهانی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این گزارش همچنین نشان دهنده این است که در میان مشاغل جدید فرصت های شغلی در این زمینه اندازه یک به پنج است.

فرصت های بین المللی

صنعت توریسم و گردشگری یکی از حوزه های رو به رشد شغلی در سرتاسر جهان است که سیر صعودی بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال در کشور استرالیا دولت فدرال سازمان راهنمای سفر اشتغال گردشگری و خدمات مشاوره مشاغل را در زمینه ی گردشگری برای کمک و ارتقا سطح کسب و کار گردشگری، استخدام، حفظ و یادگیری مهارت های جدید در این خصوص را راه اندازی کرده است. البته نه فقط در استرالیا بلکه در سایر کشورهای جهان فرصت های شغلی عدیده ای در زمینه ی گردشگری فراهم شده است.

مهارت های قابل انتقال

مدیریت گردشگری به دانش پذیران و افراد علاقه مند در خصوص مدیریت کسب و کار، منابع انسانی، مبانی بازاریابی، مدیریت پروژه، آگاهی متقابل فرهنگی، پایداری و بسیاری از موارد دیگر آموزش می دهد. دانش و تخصص به دست آمده در زمینه ی مدیریت گردشگری برای تمامی کسب و کارها و سایر حرفه ها می تواند مفید و ضروری باشد به شکلی که افراد بتوانند در کسب و کارهای خود به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

 

 

تأثیرگذاری

 به عنوان یک فرد آگاه  و متخصص در این زمینه با جنبه ها و مفاهیم اصلی گردشگری و چگونگی کاهش اثرات منفی این صنعت و سفر بر اکو سیستم محیط زیست آشنا خواهید شد. از آنجایی که سالانه تعداد بیشتری به توریست ها اضافه می شود، درک و اهمیت تاثیر این سفرها بر فرهنگ ها و جوامع مختلف کشورها بسیار مهم است.
صنعت گردشگری پتانسیل های مختلفی دارد که محافل اقتصادی و اجتماعی مختلفی را به بار می آورد. در واقع بایستی یاد گرفت که چگونه از فرصت ها و موقعیت های شغلی موجود در صنعت گردشگری نهایت استفاده را برد.

تنوع

به طور کلی صنعت گردشگری یا توریسم فرصت های شغلی بی‌نظیری آفریده و امکان اشتغال برای بسیاری از افراد را فراهم کرده است.
البته اینکه آیا شما دوست داشته باشید در ویلا، کشتی‌کروز، هتل  یا هواپیما کار کنید، کاملاً شخصی است. افرادی که وارد شغل های این صنعت می شوند از فرصت ها و موقعیت های شغلی متنوعی برخوردار هستند.

تفریح 

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که افرادی که در صنعت توریست اشتغال دارند، همیشه لبخند بر لب دارند. این مسئله به این دلیل است که مشاغل موجود در گردشگری کاملاً حالت تفریحی دارند. زمانی که هر روز با افراد مختلف و همچنین فرهنگ های متنوع از سرتاسر جهان آن برخورد می کنید زندگی برای تان مانند یک داستان اعجاب انگیز و ماجراجویانه می‌شود که هر لحظه صفحه ی جدیدی از دفتر زندگی را برایتان رقم میزند. مسافرت بهترین راههای درک جهان پیرامون و البته شناخت کامل خودمان است.

درآمد بیشتر

 بر اساس آخرین تحقیقات  انجمن مسافرت ایالات متحده آمریکا، مشخص شده است که   در آمد آمریکایی هایی که در شغل های صنعت گردشگری مشغول به کار هستند، تقریبا نسبت به افرادی که دارای شرایط شغلی مشابه در زمینه های دیگر بوده اند حدود دو برابر است. حال که با تاثیرات و اهمیت مدیریت گردشگری در جوانب مختلف آشنا شدید اگر علاقمند به کار در زمینه ی گردشگری هستید، می توانید دوره های مدیریت گردشگری آموزشگاه های معتبر شرکت کرده و مدرک مدیریت گردشگری معتبر را دریافت کنید چرا که با دریافت مدرک مدیریت گردشگری می توانید فرصتهای جدید شغلی بسیاری برای خود بیافرینید.

مرکز آموزش مجازی پارس، در راستای گسترش و آموزش دانش در زمینه گردشگری و همچنین ایجاد فرصت های شغلی متنوع، اقدام به برگزاری دوره های مدیریت گردشگری کرده است که افراد علاقه مند و شاغل در این زمینه بتوانند آینده شغلی بهتری را از آن خود کنند. پس وقت را از دست ندهید و همین الان در دوره مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته شرکت کرده و آموزش مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته را دنبال کنید. 

 مزایای شرکت در دوره مدیریت گردشگری مرکز آموزش مجازی پارس چیست؟

مرکز آموزش مجازی پارس با هدف توسعه و ترویج دانش عمومی، همواره در تلاش بوده تا در جهت استاندارد سازی آموزشی گام های مهمی بردارد. در راستای استاندارد سازی آموزش و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید، این موسسه اقدام به برگزاری دوره مدیریت گردشگری  نموده است. کلیه ی فعالیت ها و همچنین ارائه ی دوره های مختلف این موسسه زیر نظر وزارت علوم فناوری، تحقیقات بوده و مدارک صادر شده از سوی این موسسه اعتبار بالایی دارد. لازم به ذکر است که تمامی مدارک اعطا شده از سوی مرکز آموزش مجازی پارس قابلیت استعلام گیری و همچنین ترجمه رسمی دارد که این خود نیز مزیتی بسیار استثنایی و عالی در جهت استخدام و همچنین تهیه رزومه کاری برای کار در خارج از کشور محسوب می شود.

اگر قصد کار  گردشگری و یا همچین  ارتقاء پست در این زمینه را دارید، می توانید با شرکت در دوره مدیریت گردشگری مرکز آموزش مجازی پارس ارتقا شغلی گرفته و یا در این زمینه مشغول به کار شوید. دوره آموزشی مدیریت گردشگری  همراه با بسته ها، فایل های صوتی و تصویری برای دانش پذیر طراحی شده که آموزش جامع و کاملی را ارائه می دهد و  در صورت وجود مشکل  امکان رفع مشکل توسط اساتید مجرب و هم چنین مشاوره ی آموزشی تخصصی برای دانش پذیران وجود دارد.

 

برگزارکننده: مرکز آموزش مجازی پارس
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل بسته ی آموزشی

به دلیل تطابق با دانش به روز و مورد تایید استانداردهای جهانی، امکان بروز رسانی و تغییر سرفصل ها وجود دارد.

دوره مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته چه دوره ای است؟

مدیریت گردشگری دوره ای جامع و عمومی در مورد گردشگری و توریسم است که  به بررسی تعاریف مفاهیم عمومی گردشگری، ارزیابی و بررسی صنعت گردشگری، ماهیت و تاثیرات گردشگی، بیان عمومی ابعاد اقتصادي گردشگري، بازارهای گردشگری، مقاصد سفر، سازمان های مربوط به گردشگری و به طور کلی مسائل و مشکلات مدیریت گردشگری و مسائلی از این دست می پردازد.

مدیریت گردشگری تمامی موضاعت هتلداری، گردشگری، بازاریابی، مدیریت کسب و کار را در بر می گیرد. با بررسی و کسب اطلاعات در مورد این موضوعات، دانش پذیران می توانند با کلیه جنبه ها و مسائل گردشگری آشنا شوند. اگر بخواهیم مختصرا این دوره را تعریف کنیم، بایستی ابتدا به تعریف مدیریت گردشگری بپردازیم.

مدیریت گردشگری چیست؟

مدیریت گردشگری به طور کلی بررسی و ارزیابی تمام فعالیت ها و امور مربوط به صنایع گردشگری و هتلداری بوده و نظارت مدیریت این موارد را بر عهده دارد. مدیریت گردشگری در واقع زمینه ی تحصیلی بین رشته ای است که تمامی افراد مرتبط با این حوزه و علاقمندان را برای احراز موقعیت ها وپست های گردشگری آماده می کند.
 مدیریت گردشگری در برخی موقعیت ها،  شامل شرکت ها، مقامات دولتی و انجمن هاست که تمامی خدمات گردشگری در زمینه های مختلف را به توریست ها و گردشگران ارائه می دهد.
 مدیریت گردشگری مشتمل بر سه حوزه ی اصلی است:

 

  •  نظریه های پایه و اصلی مدیریت
  •   موضوعات صنعت گردشگری مانند مسافرت
  •  عوامل محیطی و سازمان های گردشگری

حال اگر می خواهید که اطلاعاتی در مورد مدیریت گردشگری کسب کنید و یا علاقه دارید که در دوره مدیریت گردشگری - (حیات وحش پیشرفته) شرکت کنید با ما در سایت مرکزآموزش مجازی پارس همراه باشید.

همانطور که مستحضرید  دوره مدیریت گردشگری زیر  مجموعه های دیگری دارد که دانشپذیران بر اساس زمینه ی کاری خود و همچنین این علاقه اشان یکی از این شاخه ها را انتخاب کرده و بعد از شرکت در دوره ی پیشرفته و تخصصی آن می توانند موفق به اخذ مدرک مدیریت گردشگری شوند. یکی از شاخه های که قصد داریم در مورد آن توضیح دهیم دوره مدیریت گردشگری با شاخص حیات وحش پیشرفته است.

دوره مدیریت گردشگری- حیات وحش پیشرفته چیست؟ 

قبلاً گفتیم که  مدیریت گردشگری به طور کلی تمامی فعالیت ها و امور مربوط به توریسم و گردشگری را تشکیل می دهد. اگر بخواهیم به صورت جزئی تر و در شاخه های خاص این عنوان را توضیح دهیم بایستی به بسیاری از جزئیات و ریزه کاری های مدیریت گردشگری بپردازیم. به عنوان مثال یکی از شاخص های دوره مدیریت گردشگری، حیات وحش پیشرفته است  افرادی که علاقمند کار در زمینه گردشگری بوده و یا اینکه دوست دارند به عنوان مدیریت محیط بانی مناطق بکر و طبیعی مشغول به کار شوند، می توانند تمامی اطلاعات و سرفصل های آمورشی دروس دوره مدیریت گردشگری حیات پیشرفته را از طریق شرکت در دوره مدیریت گردشگری حیات وحش پیشرفته مرکز آموزش مجازی پارس به دست آورند. اگر بخواهیم نگاهی کلی به این رشته بیندازیم در واقع می توانیم این طور بیان کنیم که این دوره، تمامی امور و جنبه های مربوط به زندگی حیوانات، گیاهان، بقا، پایداری طبیعت و اکوسیستم و ارتباط تمامی اینها با یکدیگر را در بر می گیرد.

در واقع تمامی افرادی که دوست دارند  در زمینه گردشگری حیات وحش پیشرفت فعالیت کنند، بایستی  به تمامی مسائل و امور گردشگری آشنا بوده و به بحث اکوتوریسم، حیات وحش، طبیعت، منایع گیاهی، و ... کاملا تسلط داشته باشند تا بتوانند مدیریت و نظارت همه  جانبه ای بر این موارد داشته و آنها را در بهترین سطوح نظارتی مدیریت کنند، به شکلی که بتوانند تمامی امور را به گونه ای به پیش ببرند که باعث حفظ منابع طبیعی، محبط زیست، حیات وحش و ... شده و بقای آنها را تضمین کنند.

آیا شرکت در دوره مدیریت گردشگری برای من لازم است؟

موضوع گردشگری، سفر، و جاذبه های توریستی و ....  یکی از بزرگترین صنایع رو به پیشرفت جهان این است. به گفته ی سازمان گردشگری جهان این صنعت، صنعتی کاملاً پویا و رو به رشد است که از صنایع محصولات غذایی، صادرات نفت، تولید اتومبیل و ...  پیشی گرفته و کم کم در مسیری است که رتبه اول جهانی را به خود اختصاص دهد. گردشگری داخلی معمولا رشد اقتصادی و کسب و کار یک منطقه را افزایش داده و پتانسیل بسیار بالایی برای ایجاد شغل و کسب و کارهای مختلف دارد.

گردشگری خارجی رسالت دیگری بر عهده دارد و اینکه وسیله ای برای ترویج و تبادل فرهنگ متقابل و اثبات حسن نیت است. به گفته اندیشمند بزرگ مارک تواین، "سفر مرگ هرگونه تبعیض، تعصب و کوته فکری است" کار در زمینه ی مدیریت گردشگری دریچه ای بسیار مناسب برای کسانی خواهد بود که دوست دارند قالب زندگی روز مره را شکانده و مهارت های مناسب و ارزشمندی را کسب کنند. لازمه ی اشتغال در این زمینه، تسلط بر مهارت های سازمانی مناسب و مرتبط، عشق به سفر و اطلاعات مربوط به آن ، و لذت بردن از تعامل با دیگران است.

لزوم مدیریت گردشگری 

برقراری و فعالیت در زمینه ی مدیریت گردشگری، اثرات مثبت و امتیازات ویژه ای را برای هر جامعه ایجاد می کند که در ادامه ی مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

اثرات مثبت و سازنده ی گردشگری

ایجاد اشتغال، یکی از اثرات  اقتصادی بسیار مثبت انجام فعالیت های گردشگری در جامعه، ایجاد اشتغال برای تمامی افشار مردمی است. بر اساس آمار گزارش شده در سال ۲۰۱۸ مشخص شده که زمینه ی گردشگری، یکی از ده مشاغل برتر جهان است که توانسته در سطح وسیعی اشتغال زایی کند. و طی ۶ سال مستمر  در اقتصاد جهانی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این گزارش همچنین نشان دهنده این است که در میان مشاغل جدید فرصت های شغلی در این زمینه اندازه یک به پنج است.

فرصت های بین المللی

صنعت توریسم و گردشگری یکی از حوزه های رو به رشد شغلی در سرتاسر جهان است که سیر صعودی بسیار بالایی دارد. به عنوان مثال در کشور استرالیا دولت فدرال سازمان راهنمای سفر اشتغال گردشگری و خدمات مشاوره مشاغل را در زمینه ی گردشگری برای کمک و ارتقا سطح کسب و کار گردشگری، استخدام، حفظ و یادگیری مهارت های جدید در این خصوص را راه اندازی کرده است. البته نه فقط در استرالیا بلکه در سایر کشورهای جهان فرصت های شغلی عدیده ای در زمینه ی گردشگری فراهم شده است.

مهارت های قابل انتقال

مدیریت گردشگری به دانش پذیران و افراد علاقه مند در خصوص مدیریت کسب و کار، منابع انسانی، مبانی بازاریابی، مدیریت پروژه، آگاهی متقابل فرهنگی، پایداری و بسیاری از موارد دیگر آموزش می دهد. دانش و تخصص به دست آمده در زمینه ی مدیریت گردشگری برای تمامی کسب و کارها و سایر حرفه ها می تواند مفید و ضروری باشد به شکلی که افراد بتوانند در کسب و کارهای خود به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند.

تأثیرگذاری

 به عنوان یک فرد آگاه  و متخصص در این زمینه با جنبه ها و مفاهیم اصلی گردشگری و چگونگی کاهش اثرات منفی این صنعت و سفر بر اکو سیستم محیط زیست آشنا خواهید شد. از آنجایی که سالانه تعداد بیشتری به توریست ها اضافه می شود، درک و اهمیت تاثیر این سفرها بر فرهنگ ها و جوامع مختلف کشورها بسیار مهم است. صنعت گردشگری پتانسیل های مختلفی دارد که محافل اقتصادی و اجتماعی مختلفی را به بار می آورد. در واقع بایستی یاد گرفت که چگونه از فرصت ها و موقعیت های شغلی موجود در صنعت گردشگری نهایت استفاده را برد.

تنوع

به طور کلی صنعت گردشگری یا توریسم فرصت های شغلی بی‌نظیری آفریده و امکان اشتغال برای بسیاری از افراد را فراهم کرده است.
البته اینکه آیا شما دوست داشته باشید در ویلا، کشتی‌کروز، هتل  یا هواپیما کار کنید، کاملاً شخصی است. افرادی که وارد شغل های این صنعت می شوند از فرصت ها و موقعیت های شغلی متنوعی برخوردار هستند.

تفریح 

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که افرادی که در صنعت توریست اشتغال دارند، همیشه لبخند بر لب دارند. این مسئله به این دلیل است که مشاغل موجود در گردشگری کاملاً حالت تفریحی دارند. زمانی که هر روز با افراد مختلف و همچنین فرهنگ های متنوع از سرتاسر جهان آن برخورد می کنید زندگی برای تان مانند یک داستان اعجاب انگیز و ماجراجویانه می‌شود که هر لحظه صفحه ی جدیدی از دفتر زندگی را برایتان رقم میزند. مسافرت بهترین راههای درک جهان پیرامون و البته شناخت کامل خودمان است.

درآمد بیشتر

 بر اساس آخرین تحقیقات  انجمن مسافرت ایالات متحده آمریکا، مشخص شده است که   در آمد آمریکایی هایی که در شغل های صنعت گردشگری مشغول به کار هستند، تقریبا نسبت به افرادی که دارای شرایط شغلی مشابه در زمینه های دیگر بوده اند حدود دو برابر است. حال که با تاثیرات و اهمیت مدیریت گردشگری در جوانب مختلف آشنا شدید اگر علاقمند به کار در زمینه ی گردشگری هستید، می توانید دوره های مدیریت گردشگری آموزشگاه های معتبر شرکت کرده و مدرک مدیریت گردشگری معتبر را دریافت کنید چرا که با دریافت مدرک مدیریت گردشگری می توانید فرصتهای جدید شغلی بسیاری برای خود بیافرینید.

مرکز آموزش مجازی پارس، در راستای گسترش و آموزش دانش در زمینه گردشگری و همچنین ایجاد فرصت های شغلی متنوع، اقدام به برگزاری دوره های مدیریت گردشگری کرده است که افراد علاقه مند و شاغل در این زمینه بتوانند آینده شغلی بهتری را از آن خود کنند. پس وقت را از دست ندهید و همین الان در دوره مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته شرکت کرده و آموزش مدیریت گردشگری - حیات وحش پیشرفته را دنبال کنید. 

دوره مدیریت گردشگری-حیات وحش پیشرفته چه دوره ای است؟

 
مزایای شرکت در دوره مدیریت گردشگری مرکز آموزش مجازی پارس چیست؟

مرکز آموزش مجازی پارس  با هدف توسعه و ترویج دانش عمومی، همواره در تلاش بوده تا در جهت استاندارد سازی آموزشی گام های مهمی بردارد. در راستای استاندارد سازی آموزش و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید، این موسسه اقدام به برگزاری دوره مدیریت گردشگری  نموده است. کلیه ی فعالیت ها و همچنین ارائه ی دوره های مختلف این موسسه زیر نظر وزارت علوم فناوری، تحقیقات بوده و مدارک صادر شده از سوی این موسسه اعتبار بالایی دارد. 

لازم به ذکر است که تمامی مدارک اعطا شده از سوی موسسه مرکز آموزش مجازی پارس قابلیت استعلام گیری و همچنین ترجمه رسمی دارد که این خود نیز مزیتی بسیار استثنایی و عالی در جهت استخدام و همچنین تهیه رزومه کاری برای کار در خارج از کشور محسوب می شود. 

اگر قصد کار  گردشگری و یا همچین  ارتقاء پست در این زمینه را دارید، می توانید با شرکت در دوره مدیریت گردشگری مرکز آموزش مجازی پارس ارتقا شغلی گرفته و یا در این زمینه مشغول به کار شوید.

دوره آموزشی مدیریت گردشگری  همراه با بسته ها، فایل های صوتی و تصویری برای دانش پذیر طراحی شده که آموزش جامع و کاملی را ارائه می دهد و  در صورت وجود مشکل  امکان رفع مشکل توسط اساتید مجرب و هم چنین مشاوره ی آموزشی تخصصی برای دانش پذیران وجود دارد.

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس