میثم شکری ساز: دستگیری عوامل کلاهبرداری می تواند به رشد و توسعه کسب و کار ها کمک نماید

دستگیری میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز معتقد است که دستگیری عوامل کلاهبرداری تاثیر بسزایی در رشد و پیشرفت کسب و کارها دارد. میثم شکری ساز کلاهبردار هایی که در اینترنت یا فضای آنلاین فعالیت می کنند را خائن به کشور و تمام ایرانیان می داند چرا که با کلاهبرداری آن ها به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کشور ضربه وارد می شود و همین موضوع سبب می گردد که آینده اقتصادی کشور تیره و تار گردد. 

نظر دکتر میثم شکری ساز راجع به کلاهبردار های فعال در دنیای مجازی این است که این گونه کلاهبردار ها در حال نابودی تک تک کسب و کارها هستند. از این رو می توان عمل آن ها را نوعی خیانت به ایران و ایرانی تلقی نمود. ایشان معتقدند که استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ از مهمترین محرک های اقتصادی کشور هستند. یکی از موثر ترین روش هایی که می تواند به رشد و توسعه کسب و کارها کمک کند، فضای مجازی و دنیای اینترنت است. اگر کسب و کارها نتوانند از این فضا بهره برده و به رشد و توسعه مدنظرشان دست یابند، خسارت جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد شده و پیشرفت اقتصادی میسر نخواهد بود.

برخورد و دستگیری عوامل کلاهبرداری و دیدگاه های دکتر میثم شکری ساز

میثم شکری ساز معتقد است که برخورد و دستگیری عوامل کلاهبرداری می تواند تا حد زیادی به وضعیت حال حاضر کسب و کارها و استارتاپ ها کمک نموده و به اقتصاد کشور سر و سامان ببخشد. دکتر شکری ساز دنیای فردا را دنیای آنلاین می دانند و معتقدند که اگر کسب و کارها نتوانند از خطرات فضای مجازی دور باشند و امکان فعالیت در این فضا را نداشته باشند، محکوم به نابودی هستند. ورشکسته شدن یکی یکی کسب و کارها و استارتاپ های نوپا به هیچ وجه به نفع آینده اقتصاد کشور نیست. از این رو نیاز است که مسئولان مربوطه برای این مقوله اقدام موثرتری انجام داده و بستر های امن و اطمینان بخشی را برای فعالیت کاربران در این فضا فراهم نمایند. همچنین با توجه به گسترش فضای مجازی و مسائلی که هر روز مطرح می شود، نیاز به وضع قوانین جدید و کارآمد حس می شود.

از سوی دیگر صاحبان کسب و کارها و استارتاپ ها هم باید قبل از ورود به فضای آنلاین راهکاری موثر برای کلاهبرداری های این فضا داشته باشند. آن ها باید قبل از فعالیت در فضای مجازی، از امن بودن وضعیت بیزینس شان در اینترنت مطمئن باشند تا مجبور نشوند ضرر ها و خسارت های سنگینی را متحمل شوند.
 

برچسب ها : انتشار دهنده:

نظرات و دیدگاه ها

۷ روز هفته ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.
کلیه حقوق مادی و معنوی برای وب سایت مرکز آموزش مجازی پارس محفوظ است.
طراحی و توسعه با توسط تیم IT در پارس