مشاوره آنلاین با  کارشناسان ما
آموزش مجازی

دروه آموزشی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک

 

دوره آموزشی : مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک

مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مدیریت در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد.علاقه مندان به مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک پس از ثبت نام در دوره ، بسته ی آموزشی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک  درب منزل دریافت می نمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک به مرکز،گواهینامه معتبر مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی پارس دریافت نمایند.

        مشخصات دوره:مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک
آموزش طراحی مد و لباس
نام لاتین دوره
عنوان دوره

مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک

سطح دوره تکمیلی
 مدت دوره

۳۰ ساعت

سرفصل محتوای دوره سیر تحول لباسلباس ایرانینگرشی بر اصول

تولید کنندگان موفق

توضیحات دوره

طراحی مد (به انگلیسی: Fashion Design) هنر استفاده از طراحی، زیبایی شناسی(حسّیک) و یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات است، طراحی مد متاثر از عرض‌های جغرافیایی، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف بوده و به اندازهٔ همین تفاوت‌ها دارای تنوع بالایی است. طراحان مد به طرق متفاوتی در بخش‌های طراحی پوشاک و زیورآلات کار می‌کنند، بعضی به تنهایی و بعضی به عنوان بخشی از یک گروه به این حرفه مشغول هستند. آنها با تلاش برای طراحی لباس‌های زیبا و باب طبع جامعه سعی در ارضاء تمایل مصرف کنندگان دارند. به دلیل اینکه طراحی و ارائهٔ لباس‌های جدیدی که مورد پسند عموم قرار بگیرند فرآیندی زمان بر است، متخصصین این حرفه در عین حال باید بتوانند به طور دقیق زمان تغییر سلیقهٔ مصرف کننده را پیش بینی کنند. مد و رسانهٔ آن که پوشاک است نمادی از وضعیت اجتماعی و اقتصادی جوامع هستند.

مدرس دوره

آقای ماهان وفایی

مدارک قابل درخواست اعطای گواهینامه مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک با ترجمه دادگستری و مهر وزارت خارجهاعطای گواهینامه بین المللی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک از آکادمی ICS کانادااعطای گواهینامه بین المللی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک از آکادمی Tckit آلماناعطای گواهینامه بین المللی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک از آکادمی Allianceاعطای گواهینامه معتبر لاتین مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک از مرکز آموزش مجازی پارسعطای گواهینامه معتبر مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک از مرکز آموزش مجازی پارس به صورت رایگان
مدرک معتبر و رایگان دوره با ثبت نام به صورت پستی گواهینامه فارسی مرکز را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.با ثبت نام به صورت آنلاین هم مدرک فارسی و هم مدرک لاتین را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
هزینه دوره به تومان ۹۰۰۰۰ تومان

برای ثبت نام در دوره ی آموزشی مدیریت کسب و کار صنعت مد و پوشاک و دریافت بسته ی آموزشی طراحی مد و لباس و همچنین دریافت مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام و گواهینامه آموزشی مورد تایید از مرکز آموزش مجازی پارس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

.

.

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم :

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره موبایل

کد زیر را وارد کنید:

captcha

Print Friendly