مشاوره آنلاین با  کارشناسان ما
آموزش مجازی

دوره آموزشی سخنرانی موثر و فن بیان

 

دوره آموزشی : سخنرانی موثر و فن بیان

سخنرانی موثر و فن بیان یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مدیریت در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد.علاقه مندان به سخنرانی موثر و فن بیان پس از ثبت نام د ر دوره ، بسته ی آموزشی سخنرانی موثر و فن بیان  درب منزل دریافت مینمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره سخنرانی موثر و فن بیان به مرکز،گواهینامه معتبر سخنرانی موثر و فن بیان را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی پارس دریافت نمایند.

        مشخصات دوره:اموزش سخنرانی موثر و فن بیان
آموزش سخنرانی موثر و فن بیان
نام لاتین دوره                       Effective Lecturer & Speaking Skill
عنوان دوره

سخنرانی موثر و فن بیان

سطح دوره

تکمیلی

 مدت دوره

۵۰ ساعت

سرفصل محتوای دوره

خود ارزیابی

ویژگیهای ارتباطات گفتاری
اصول و مراحل سخن گفتن موثر

توضیحات دوره اعتراف هزاران نفر درباره سخنرانی چنین بوده است : موقعی که از من خواسته می شود سخنرانی کنم چنان دست و پایم را گم می کنم و دچار ترس می شوم که قادر نیستم درست فکر کنم، درست حواسم را جمع کنم و درست به یاد بیاورم که میخواستم چه بگویم. من می خواهم اعتماد به نفس داشته باشم و بتوانم در حالی که جلوی جمع ایستاده ام، فکر کنم. می خواهم افکارم نظم منطقی داشته باشد و می خواهم حرف هایم را خیلی روشن و به طریقی که افراد را کاملاً متقاعد کند، در جلو جمع بیان کنم. شما خود را در این باره چگونه ارزیابی می کنید. آیا مایلید که این هنر را در خود ایجاد کنید یا توسعه دهید؟ آیا مایلید ضعفهای احتمالی خود را در این مورد کشف و برطرف نمایید ؟ اگر چنین است این دوره آموزشی به همین منظور تدارک دیده شده و شما را در این امر یاری خواهد داد.این دوره را به کلیه علاقه مندان خصوصا مدیران سازمانها توصیه می کنیم.
مدرس دوره

مهندس شکوهی

کارشناس ارشد مدیریت روابط عمومی

مدارک قابل درخواست اعطای گواهینامه سخنرانی موثر و فن بیان با ترجمه دادگستری و مهر وزارت خارجهاعطای گواهینامه بین المللی سخنرانی موثر و فن بیان از آکادمی ICS کانادا

اعطای گواهینامه بین المللی سخنرانی موثر و فن بیان از آکادمی Tckit آلمان

اعطای گواهینامه بین المللی سخنرانی موثر و فن بیان از آکادمی Alliance

اعطای گواهینامه معتبر لاتین سخنرانی موثر و فن بیان از مرکز آموزش مجازی پارس

اعطای گواهینامه معتبر سخنرانی موثر و فن بیان از مرکز آموزش مجازی پارس به صورت رایگان

مدارک رایگان دوره با ثبت نام به صورت پستی گواهینامه فارسی مرکز را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.با ثبت نام به صورت آنلاین هم مدرک فارسی و هم مدرک لاتین را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
هزینه دوره به تومان ۹۰۰۰۰تومان

برای ثبت نام در دوره ی آموزشی سخنرانی موثر و فن بیان و دریافت بسته ی آموزشی سخنرانی موثر و فن بیان و همچنین دریافت مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام و گواهینامه آموزشی مورد تایید از مرکز آموزش مجازی پارس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

                                   

daryaft katalog2

Print Friendly