مشاوره آنلاین با  کارشناسان ما
آموزش مجازی

دوره آموزشی مدیریت روابط عمومی و سخنرانی

 

دوره آموزشی : مدیریت روابط عمومی و سخنرانی

سخنرانی موثر و فن بیان یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مدیریت در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد.علاقه مندان به مدیریت روابط عمومی و سخنرانی پس از ثبت نام د ر دوره ، بسته ی آموزشی مدیریت روابط عمومی و سخنرانی  درب منزل دریافت مینمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره مدیریت روابط عمومی و سخنرانی به مرکز،گواهینامه معتبر مدیریت روابط عمومی و سخنرانی را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی پارس دریافت نمایند.

        مشخصات دوره:مدیریت روابط عمومی و سخنرانی
آموزش سخنرانی موثر و فن بیان
نام لاتین دوره                       Effective Lecturer & Speaking Skill
عنوان دوره

مدیریت روابط عمومی و سخنرانی

سطح دوره

تکمیلی

 مدت دوره

۵۰ ساعت

سرفصل محتوای دوره

خود ارزیابی

ویژگیهای ارتباطات گفتاری
اصول و مراحل سخن گفتن موثر

توضیحات دوره اعتراف هزاران نفر درباره سخنرانی چنین بوده است : موقعی که از من خواسته می شود سخنرانی کنم چنان دست و پایم را گم می کنم و دچار ترس می شوم که قادر نیستم درست فکر کنم، درست حواسم را جمع کنم و درست به یاد بیاورم که میخواستم چه بگویم. من می خواهم اعتماد به نفس داشته باشم و بتوانم در حالی که جلوی جمع ایستاده ام، فکر کنم. می خواهم افکارم نظم منطقی داشته باشد و می خواهم حرف هایم را خیلی روشن و به طریقی که افراد را کاملاً متقاعد کند، در جلو جمع بیان کنم. شما خود را در این باره چگونه ارزیابی می کنید. آیا مایلید که این هنر را در خود ایجاد کنید یا توسعه دهید؟ آیا مایلید ضعفهای احتمالی خود را در این مورد کشف و برطرف نمایید ؟ اگر چنین است این دوره آموزشی به همین منظور تدارک دیده شده و شما را در این امر یاری خواهد داد.این دوره را به کلیه علاقه مندان خصوصا مدیران سازمانها توصیه می کنیم.
مدرس دوره

مهندس شکوهی

کارشناس ارشد مدیریت روابط عمومی

مدارک قابل درخواست اعطای گواهینامه مدیریت روابط عمومی و سخنرانی با ترجمه دادگستری و مهر وزارت خارجهاعطای گواهینامه بین المللی سخنرانی موثر و فن بیان از آکادمی ICS کانادااعطای گواهینامه مدیریت روابط عمومی و سخنرانی بین المللی سخنرانی موثر و فن بیان از آکادمی Tckit آلماناعطای گواهینامه بین المللی مدیریت روابط عمومی و سخنرانی از آکادمی Alliance

اعطای گواهینامه معتبر لاتین مدیریت روابط عمومی و سخنرانی از مرکز آموزش مجازی پارس

اعطای گواهینامه معتبر مدیریت روابط عمومی و سخنرانی از مرکز آموزش مجازی پارس به صورت رایگان

مدارک رایگان دوره با ثبت نام به صورت پستی گواهینامه فارسی مرکز را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.با ثبت نام به صورت آنلاین هم مدرک فارسی و هم مدرک لاتین را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
هزینه دوره به تومان ۹۰۰۰۰تومان

برای ثبت نام در دوره ی آموزشی مدیریت روابط عمومی و سخنرانی و دریافت بسته ی آموزشی مدیریت روابط عمومی و سخنرانی و همچنین دریافت مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام و گواهینامه آموزشی مورد تایید از مرکز آموزش مجازی پارس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

                                   

daryaft katalog2

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید فرم زیر را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم :

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره موبایل

کد زیر را وارد کنید:

captcha

Print Friendly