مشاوره آنلاین با  کارشناسان ما
آموزش مجازی

دوره آموزشی کارگردانی تئاتر

 

دوره آموزشی : کارگردانی تئاتر

کارگردانی تئاتر یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه هنر در مرکز آموزش مجازی پارس می باشد.علاقه مندان به کارگردانی تئاتر پس از ثبت نام در دوره ، بسته ی آموزشی کارگردانی تئاتر  درب منزل دریافت می نمایند.پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و ارسال مقاله پایان دوره کارگردانی تئاتر به مرکز،گواهینامه معتبر کارگردانی تئاتر را به صورت رایگان از مرکز آموزش مجازی پارس دریافت نمایند.

        مشخصات دوره:اموزش کارگردانی تئاتر
آموزش کارگردانی تئاتر
نام لاتین دوره                Theater director
عنوان دوره

کارگردانی تئاتر

سطح دوره تکمیلی
 مدت دوره

۷۰ساعت

سرفصل محتوای دوره

كارگردان و حرفه اش

نقش كارگردان

كارگردان و تحليل نمايشنامه

شناخت نويسنده

تحليل متن

تحليل مكتوب

و….

توضیحات دوره

کارگردان کسی است که بیشترین مسئولیت را در قبال تصویر و صدای فیلم دارد. او کسی است که ساخت فیلم را بر عهده دارد و معمولا فکر نهفته در فیلم و شکل نهایی اثر از اوستکارگردانی شامل ، برنامه ریزی ساخت فیلم ، نظارت بر ساخت آن ، ارائه دستورالعمل به بازیگران و کلیه دست اندرکاران فنی تولید و ارائه تصویری هنری و فنی به فیلم از خلال امور این چنینی و مشابه آن است ، که توسط فردی به نام کارگردان صورت می گیرد

در بهترین شرایط ، کارگردان است که باید قدرتمندترین فرد پشت دوربین باشد ، بینش ، هنر و دانش خود را به کار گیرد و از ابتدا تا انتهای تولید فیلم ، کنترل همه امور را در دست داشته باشد. البته او باید فیلمی بسازد که مخاطب داشته باشد ، چون به هر حال هزینه های تولید و پخش باید جبران شود.

مدرس دوره  اقای بهنام پورکارشناس ارشد کارگردانی
مدارک قابل درخواست اعطای گواهینامه کارگردانی تئاتر با ترجمه دادگستری و مهر وزارت خارجهاعطای گواهینامه بین المللی کارگردانی تئاتر از آکادمی ICS کانادا

اعطای گواهینامه بین المللی کارگردانی تئاتر از آکادمی Tckit آلمان

اعطای گواهینامه بین المللی کارگردانی تئاتر از آکادمی Alliance

اعطای گواهینامه معتبر لاتین کارگردانی تئاتر از مرکز آموزش مجازی پارس

اعطای گواهینامه معتبر کارگردانی تئاتر از مرکز آموزش مجازی پارس به صورت رایگان

مدرک معتبر و رایگان دوره با ثبت نام به صورت پستی گواهینامه فارسی مرکز را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.با ثبت نام به صورت آنلاین هم مدرک فارسی و هم مدرک لاتین را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
هزینه دوره به تومان ۱۰۵۰۰۰

برای ثبت نام در دوره ی آموزشی کارگردانی تئاتر و دریافت بسته ی آموزشی کارگردانی تئاتر و همچنین دریافت مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام و گواهینامه آموزشی مورد تایید از مرکز آموزش مجازی پارس بر روی لینک زیر کلیک کنید.

                                   

 

Print Friendly