مشاوره رایگان
تلفن مشاوره

پرداخت درب منزل

شما می توانید در هنگام ثبت نام ،روش پستی را انتخاب کنید ،در این روش شما پس از سفارش ،بسته ی آموزشی خود را درب منزل دریافت کرده و شهریه ی خود را به مامور پست پرداخت می کنید.

تذکر مهم : در سه روش اول (روش های نقدی) هزینه پست رایگان خواهد بود و گواهینامه لاتین مرکز به صورت رایگان به شما اعطا می گردد ولی در روش پستی هزینه پست بر عهده شماست و هدیه گواهینامه لاتین نیز،ارایه نمی گردد.

در پایان توصیه ما به شما،پرداخت شهریه به روش نقدی است.

 

نکته مهم:

اگر هنوز ثبت نام نکرده اید برای درخواست مشاوره تلفنی رایگان این فرم را تکمیل کنید و یا عدد 2 را به 30006016 پیامک نمایید. مشاورین مرکز در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

همچنین میتوانید از صفحه همه دوره های آموزش مجازی در یک یا چند دوره مورد علاقه تان ثبت نام کنید و به خانواده آموزش مجازی پارس بپیوندید.

 

تذکر بسیار مهم :

دانش پذیران گرامی حتی در صورت ثبت نام به صورت کارت به کارت و غیر آنلاین می بایست کلیه قوانین در آیین نامه انضباطی مرکز پارس را مطالعه نموده باشند سپس به واریز وجه اقدام کنند.

درباره ما

آموزش مجازی پارس به عنوان اولین و برترین برند آموزش مجازی کشور برگزارکننده دوره های آموزشی کوتاه مدت به صورت آموزش الکترونیک و غیرحضوری میباشد.

همکاران آموزش مجازی پارس در زیر برخی از همکاران آموزش مجازی پارس را مشاهده می نمایید
آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x