مشاوره رایگان
تلفن مشاوره

ثبت درخواست ارسال مجدد

دانشپذیر گرامی

مرکز توسعه آموزش مجازی پارس با عقد تفاهم نامه همکاری با برترین مراکز پستی و دفاتر خدمات ارتباطی ،بهترین کیفیت را در ارسال بسته های آموزشی سراسر کشور داراست.

متآسفانه گاهی پیش می آید که برخی از دانش پذیران در زمان دریافت بسته های خود مشکلاتی اعم از ضربه دیدن بسته و…. را تجربه کنند.

در ابتدا به عرض می رسد احتمال این مسئله با توجه به تجربه ی مرکز یک درصد است .

ثانیآ دانش پذیران عزیز توجه داشته باشند که کلیه ی بسته ها و مدارک بدون هرگونه عیب و نقص تحویل مراجع پستی می شود که متاسفانه برخی بی توجهی ها در ادارات پست سراسر کشور علت این مسئله است.

با این حال مرکز توسعه آموزش های مجازی پارس در راستای توجه به اصل مشتری مداری چنانچه شما تمایل به ارسال مجدد بسته های خود داشته باشید ،این مسئله را برای شما تسهیل می کند:

الف)چنانچه بسته ی شما مفقود شده است با دریافت کد مرسوله خود به واحد پستی شهرستان از ایشان بخواهید نامه ای مبنی بر مفقودی بسته به نام مرکز نوشته و مهر نمایند ،و پس از آن بسته آموزشی جدید سریعآ برای شما ارسال می گردد.

ب)چنانچه بسته ی آموزشی به هر دلیل معیوب است ،بسته ی خود را به مرکز پست نمایید و پس از تحویل آن ، بسته ی جدید سریعآ برای شما ارسال می گردد.

ج)چنانچه مدارک شما دچار آسیب جدی ای شده است ،به طوری که حتی با لامینت مجددآن ،اصلاح نمی پذیرد،گواهی نامه ی خود را برای مرکز ارسال نمایید.

ج ۱)در صورتی که گواهی نامه ی فارسی یا لاتین مرکز باشد ،سریعآ ،ارسال مجدد آن صورت می گیرد.

ج ۲)چنانچه سایر گواهینامه باشد،باید در صورت امکان بدون هزینه اصلاح شده و برای شما ارسال می گردد در غیر اینصورت با دریافت ۲۰% هزینه،چاپ مجدد از آکادمی مربوطه،مجددآ پس از زمان قانونی صدور گواهی نامه،آماده و ارسال می گردد.

قبلآ از توجه و اعتماد شما به مرکز آموزش های مجازی پارس،تشکر می نماییم.

روابط عمومی

ارسال مجدد بسته
ارسال مجدد گواهینامه

 

درباره ما

آموزش مجازی پارس به عنوان اولین و برترین برند آموزش مجازی کشور برگزارکننده دوره های آموزشی کوتاه مدت به صورت آموزش الکترونیک و غیرحضوری میباشد.

همکاران آموزش مجازی پارس در زیر برخی از همکاران آموزش مجازی پارس را مشاهده می نمایید
آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x