مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
pars-shakhes.amozesh-majazi

آموزش مجازی چیست ؟

آموزش از طریق اینترنت سابقه طولانی ندارد ولی امروزه به عنوان قویترین روش آموزشی مطرح می‌شود و تقاضای فراوانی برای بکارگیری اینترنت در آموزش وجود دارد.

آموزش مجازی چیست ؟

آموزش از  طریق اینترنت سابقه  طولانی ندارد ولی امروزه به عنوان قویترین روش آموزشی  مطرح می‌شود و  تقاضای فراوانی برای بکارگیری اینترنت در آموزش وجود دارد.

 

1

 

با ورود به عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، حوزه آموزش از نخستین نهاد هایی است که دستخوش تحولات اساسی شده است. ب

ر این اساس “ آموزش مجازی ” نوعی آموزش از راه‌دور است که در آن فناوری وب و اینترنت برای آموزش و ارزشیابی دانشجو بکار گرفته می‌شود.

 

از مزایای آموزش مجازی میتوان به چندین مورد اشاره کرد:

 

– آموزش مجازی در همه جا و صرفه جویی در زمان و هزینه ها :

در آموزش مجازی محدودیت مکانی و یا زمانی وجود ندارد و دانشجو می‌تواند بر حسب تمایل، زمان و واحدهای درسی خود را انتخاب کند و همچنین نیازی نیست تا تعداد دانشجویان به حد نصاب برسد و دروس ارایه شده نیز محدودیتی ندارند.

شیوه آموزش مجازی پارس :

 

 

2

 

 

– تکنیکهای آموزشی که در این روش استفاده می‌شوند نیز متنوع هستند از جمله:

انتشار متون، فایلهای صوتی و تصویری تدریس ، اسلایدها و نمودارهای درسی، اتاقهای کنفرانس و استفاده از شبکه‌های آموزش بر روی اینترنت از آن جمله هستند.

– امکان تکرار درس ها: دانشجو هرگز درس و کلاس درس را از دست نمی دهد. دانشجویان علاوه بر بیماری ممکن است به دلایل زیر درس ها یا بخشی از آنها را از دست بدهد:

داشتن تعهدات کاری و شغلی (بسیاری از دانشجویان تمام وقت، مشاغل تمام وقت دارند و برخی از دانشجویان پاره وقت مشاغلی دارند که آنها راملزم به سفرمی کند).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

در زیر میتوانید مطالب مرتبط با مطلب بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزش مجازی پارس به عنوان اولین و برترین برند آموزش مجازی کشور برگزارکننده دوره های آموزشی کوتاه مدت به صورت آموزش الکترونیک و غیرحضوری میباشد.

همکاران آموزش مجازی پارس در زیر برخی از همکاران آموزش مجازی پارس را مشاهده می نمایید
آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x